Sun Finance apvieno savus aizdevumu izsniedzējus vienā grupā

Sun Finance, viens no straujāk augošajiem patērētāju tiešsaistes aizdevējiem, kura galvenais birojs atrodas Eiropā, ir pieņēmis lēmumu visus savus aizdevumu izsniedzējus, kas pašlaik ir pieejami Mintos atsevišķi, apvienot zem viena grupas zīmola.

 

Šī gada laikā Sun Finance veica strukturālas izmaiņas, lai visus savus dažādos tirgos piedāvātos produktus apvienotu vienā grupā, tādējādi uzlabojot darbības efektivitāti, kā arī turpinot nostiprināt Sun Finance pozīciju kā galvenajam spēlētājam patērētāju kreditēšanas nozarē.

Noslēdzoties šim procesam, visi grupas zīmoli ir apvienoti zem Sun Finance jumta zīmola gan iekšēji, gan ārēji, tostarp Mintos aizdevumu tirgū.

No novembra aizdevumu izsniedzēju zīmoli Bino, Kuki.pl, Simbo, Tengo un Dineria būs apvienoti zem Sun Finance grupas zīmola, kura kopējais šobrīd Mintos izvietoto aizdevumu apmērs sasniegs aptuveni 48 miljonus EUR.

Kā tas ietekmēs Mintos investorus?

Aizdevumu izsniedzēju zīmolu nosaukumu maiņa ietekmē iepriekšminēto aizdevumu izsniedzēju nosaukumus Mintos aizdevumu tirgū, to aizdevumu piedāvājumu un investēšanas iespēju filtrus. Šie pieci aizdevumu izsniedzēji Mintos aizdevumu tirgū vairs netiks izvietoti atsevišķi, izmantojot to līdzšinējos zīmolu nosaukumus. Turpmāk investori visos filtros (Auto Invest, pirmreizējā tirgū un otrreizējā tirgū) un aizdevumu izsniedzēju sadaļā redzēs Sun Finance. Lūdzu, ņem vērā, ka Auto Invest iestatījumi tiks atjaunināti automātiski: ja investors bija uzstādījis stratēģiju, kura ietvēra, piemēram, Bino (Latvija) un Simbo (Dānija) aizdevumus, tad tagad šī stratēģija uzrādīs Sun Finance un attiecīgās aizdevumu izsniegšanas valstis (Latvija un Dānija).

Katrs zīmols saglabās savu identitāti attiecīgajos tirgos, un to ikdienas darbībā izmaiņas netiks veiktas.

Par Sun Finance

2019. gada 30. septembrī Sun Finance grupas neto portfelis bija aptuveni 62 miljoni EUR, kas ir par 150% vairāk nekā gadu iepriekš, un paredzams, ka 2019. gadā uzņēmums sasniegs ieņēmumus 100 miljonu EUR apmērā. Šobrīd grupai ir vairāk nekā 2,5 miljoni reģistrētu klientu, un pastāvēšanas laikā tā ir saņēmusi vairāk nekā 5,4 miljonus aizdevumu pieteikumu.

Mintos aizdevumu tirgū ir pieejami Sun Finance zīmoli, kas darbojas Latvijā, Polijā, Dānijā, Kazahstānā un Meksikā. Uzņēmums, izmantojot visus tā zīmolus, līdz šim aizdevumos ir izsniedzis vairāk nekā 425 miljonus EUR, un tas turpina nepārtrauktu izaugsmi savos galvenajos tirgos, kā arī apsver stratēģiskās iespējas ieiet jaunos tirgos. Daži no Sun Finance un Mintos kapitāla investoriem pārklājas. Apskatīt Sun Finance aizdevumus

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner