Sun Finance paplašinās un Mintos tirgū piedāvā jaunas investīciju iespējas Vjetnamā

Investori, kuri meklē investīciju iespējas Āzijas Klusā okeāna (APAC) reģionā, būs priecīgi uzzināt, ka Sun Finance tagad piedāvā Vjetnamā izsniegtus īstermiņa kredītus ar peļņu līdz 14%. Sun Finance grupa turpina īstenot savu paplašināšanās stratēģiju Āzijā, un Vjetnama ir jaunākais pievienotais tirgus. Tā kā grupas pamatstratēģijā ietilpst izaugsme Āzijā, ieiešana Vjetnamas tirgū ir nākamais loģiskais solis pēc Kazahstānas pievienošanas, lai uzņēmums nostiprinātu savu klātbūtni reģionā.

Kopš grupas dibināšanas 2017. gadā, Sun Finance ir strauji paplašinājis darbību gan Eiropā, gan Āzijā, piedāvājot finanšu risinājumus un piekļuvi kapitālam klientiem, kuriem līdz šim nebija pietiekoša pieeja tradicionālo banku sniegtajiem pakalpojumiem un produktiem.

Dienvidaustrumu Āzijā aptuveni 400 miljoni cilvēku neizmanto banku pakalpojumus, līdz ar to šim reģionam ir ievērojams potenciāls. Sun Finance mērķis ir atklāt finanšu pasaules plašo potenciālu lielam klientu skaitam, dodot viņiem iespēju iepazīt nenodrošinātus kredītus, izveidot kredītvēsturi un galu galā piekļūt banku nozarei, un uzņēmums to plāno īstenot, piesaistot arī Mintos investoru finansējumu.

Sun Finance darbību Vjetnamā uzsāka 2019. gada vēlā pavasarī, un līdz ar 2020. gada janvāra datiem uzņēmums jau ir izsniedzis aptuveni 120 000 kredītu 6,5 miljonu EUR apmērā, bet tā neto portfelis kopš 2019. gada 31. decembra ir 1,7 miljoni EUR. Mintos aizdevumu tirgū Sun Finance ir piešķirts “B” Mintos reitings.

Kredītspējas novērtēšana, izmantojot algoritmus

Lai nodrošinātu atbildīgu un ilgtspējīgu kreditēšanu, Sun Finance novērtē kredītspēju, pamatojoties uz plašu kritēriju klāstu, tostarp informāciju par klienta negatīvo kredītvēsturi, klienta pieteikuma formā norādītajiem datiem, klienta darbībām sociālajos tīklos un identifikācijas dokumentu, kuru klients iesniedz pieteikšanās procesa laikā. Uzņēmums izmanto virkni algoritmu, lai analizētu pēc iespējas vairāk noderīgu datu punktu, kas dod iespēju atbilstoši novērtēt katru klientu un piedāvāt piemērotu finanšu risinājumu.

Sun Finance Vietnam piedāvājums Mintos

Sun Finance Mintos aizdevumu tirgū izvieto Vjetnamā izsniegtus īstermiņa kredītus eiro (€) valūtā. Uzņēmuma klienti Vjetnamā var saņemt kredītus diapazonā no 250 000 VND (aptuveni 10 €) līdz 15 miljoniem VND (aptuveni 580 €). Vidējais īstermiņa kredītu apmērs ir 50 €, un tas turpina palielināties, savukārt atmaksas termiņš ir vidēji 22 dienas.

Visi Sun Finance kredīti ir nodrošināti ar atpirkšanas garantiju – uzņēmums atpirks kredītus, kuru atmaksa kavēsies 60 vai vairāk dienas. Uzņēmums savā bilancē paturēs 10% no katra aizdevumu tirgū izvietotā kredīta.

Papildus tam grupas holdinga uzņēmums AS Sun Finance Group (Latvija) nodrošinās grupas garantiju, tādējādi sniedzot vēl vienu investoru aizsardzības līmeni.

Lai iegūtu pieeju Sun Finance aizdevumiem, investori var investēt Mintos Finance izsniegtos aizdevumos Sun Finance, kuru atmaksa ir atkarīga no gala aizņēmēja maksājumiem. Katrs aizdevums, ko Mintos Finance izsniegs Sun Finance, tiks piesaistīts attiecīgam Sun Finance izsniegtam aizdevumam gala aizņēmējam. Mintos Finance ir Mintos grupas uzņēmums. Detalizēts jaunās struktūras apraksts ir pieejams Mintos Finance aizdevuma līgumā un cesijas līgumā.

Izmanto šo lielisko iespēju investēt Vjetnamā izsniegtos Sun Finance kredītos! Ja Tu lieto Auto Invest, atceries attiecīgi atjaunināt sava portfeļa iestatījumus.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner