Tā ir atgriezusies! Nopelni līdz 1% naudas atmaksu ar Financiera Contigo parādzīmēm

Tikai ierobežotu laika periodu Financiera Contigo (CEGE Capital), viens no lielākajiem Meksikas mikrofinansēšanas aizdevumu izsniedzējiem, investoriem Mintos platformā piedāvā naudas atmaksu!

Par parādzīmēm ar atlikušo termiņu 2 mēneši un 0 dienas vai vairāk tu vari saņemt naudas atmaksu:

  • 0,5% par investīcijām parādzīmēs 50 € līdz 200 € (kumulatīvi) apmērā
  • 1% par investīcijām parādzīmēs 200,01 € vai vairāk (kumulatīvi) apmērā

Šis piedāvājums ir spēkā no 2022. gada 10. līdz 23. oktobrim.

Lai saņemtu naudas atmaksas bonusu, tev ir jāpiesakās dalībai kampaņā un jāinvestē vismaz 50 € (kumulatīvi) Financiera Contigo parādzīmēs.

10. oktobrī Mintos platformā ir pieejamas atbilstošas parādzīmes aptuveni 719 tūkstošu eiro vērtībā ar procentu likmi 12 – 14.99%.

Kvalificējas tikai investīcijas, kas veiktas Mintos pirmreizējā tirgū (investējot manuāli vai ar personalizētām automatizētām stratēģijām). Investīcijas, kas veiktas pirms pieteikšanās vai izmantojot diversificēto, konservatīvo vai augstas ienesības stratēģiju, netiek ņemtas vērā. Naudas atmaksa tiks pievienota tavam Mintos kontam desmit darba dienu laikā pēc naudas atmaksas kampaņas noslēgšanās. Skatīt visus noteikumus

Financiera Contigo parādzīmes Mintos platformā ir izvietotas eiro valūtā. Sākotnējā valūta, kurā izsniegti pamatā esošie aizdevumi, ir Meksikas peso. Uzņēmums izmanto pilnu valūtas riska ierobežošanu.

Naudas atmaksas kampaņas uzsākšanas brīdī  85.1% no Mintos platformā izvietotajiem Financiera Contigo aizdevumiem (izmantojot parādzīmes un prasības) ir atbilstoši grafikam. Uzņēmumam nav maksājumu, kas būtu procesā esoši ilgāk par parasto astoņu dienu norēķinu periodu. Izmaiņas procesā esošo maksājumu statusā skati sadaļā Aizdevumu statistika.

Par Financiera Contigo

2010. gadā dibinātais Financiera Contigo (juridiskais nosaukums CEGE Capital) ir Meksikā strādājošs kreditēšanas uzņēmums, un tas ir viens no valstī lielākajiem un pazīstamākajiem mikrofinansēšanas uzņēmumiem. Contigo piedāvā virkni finanšu produktu kopienām, kurām nav piekļuves vispārējai banku sistēmai, īpašu uzmanību pievēršot sieviešu uzņēmēju un viņu ģimeņu dzīves uzlabošanai, vienlaikus veidojot pozitīvas attiecības ar darbiniekiem, akcionāriem un piegādātājiem.

Kad Financiera Contigo ierodas kopienā, tā finanšu konsultanti veic pasākumus, lai informētu potenciālos klientus par saviem produktiem un izglītotu viņus par personīgo finanšu pārvaldību, lai mazinātu pārmērīgu parādsaistību risku. Pēc apstiprināšanas filiāļu vadītāji apmeklē klientus uz vietas un izsniedz aizdevumus, izmantojot debetkartes vai naudas pārvedumus. Pēc tam finanšu konsultanti katru nedēļu tiekas ar klientiem, lai sniegtu atbalstu aizdevumu pārvaldībā un atmaksāšanā.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner