Tagad Mintos ir pieejami Kredit Pintar Filipīnās izsniegti aizdevumi

Pagājušā gada aprīlī Mintos uzsāka veiksmīgu sadarbību ar Kredit Pintar, un tagad mūsu aizdevumu tirgum ir pievienojies tā māsasuzņēmums Neuroncredit Financing Company Inc (darbojas zem Atome PH zīmola), piedāvājot investīciju iespējas Filipīnās izsniegtos īstermiņa kredītos.

2018. gadā dibinātais Kredit Pintar Philippines ir finansēšanas uzņēmums, kurš ir saņēmis Filipīnu Vērtspapīru un biržas komisijas (SEC) licenci mikro patēriņa kredītu izsniegšanai, izmantojot uz mākslīgo intelektu balstītu riska vadības platformu. Savas darbības laikā uzņēmums ir piedzīvojis strauju izaugsmi, un šobrīd tajā strādā jau vairāk nekā 250 darbinieku.

Uzņēmums ievēro stingrus riska parakstīšanas standartus un risku kontroli, lai aizsargātu investoru intereses. Aizņēmēju pievienošana un kredītnovērtēšana tiek veikta, izmantojot uz datiem balstītas cilvēkorientētas tehnoloģijas, lai atklātu iespējamus krāpšanas mēģinājumus un aizņemšanos vairākās aizdevumu platformās.

Kredit Pintar Philippines Mintos aizdevumu tirgū

Tagad Tu Mintos aizdevumu tirgū vari investēt Filipīnās izsniegtos Kredit Pintar īstermiņa kredītos, kas tiek izvietoti eiro (EUR) valūtā. Vidējais kredīta apmērs ir 43 EUR, un to atmaksas termiņš ir 14 līdz 28 dienas. Tu vari sagaidīt neto peļņu līdz 12% gadā.

Visi Kredit Pintar Philippines izsniegtie kredīti ir nodrošināti ar atpirkšanas garantiju. Līdz ar to, ja kredīta atmaksa kavēsies 60 vai vairāk dienas, aizdevumu izsniedzējs to atpirks. Papildus tam uzņēmums savā bilancē paturēs 10% no visiem Mintos izvietotajiem kredītiem, lai saglabātu savu līdzdalību aizdevumos.

Aizdevumu tirgū izvietotie Kredit Pintar Philippines kredīti ir nodrošināti ar atpirkšanas garantiju, un uzņēmums atpirks visus kredītus, kuru atmaksa kavēsies 60 vai vairāk dienas. Kredit Pintar Philippines un Kredit Pintar Indonesia mātesuzņēmums Neuroncredit Pte. Ltd. nodrošina grupas garantiju.

2020. gada janvāra beigās Kredit Pintar Philippines neto kredītportfelis bija 5,7miljoni EUR. Uzņēmuma vidējie mēneša ieņēmumi sasniedz aptuveni 1 miljonu EUR.

Diversificē savu investīciju portfeli, tam pievienojot Kredit Pintar Philippines kredītus, un iegūsti neto peļņu līdz 12% gadā! Ja Tu izmanto Auto Invest, atceries atjaunināt tā iestatījumus.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner