Tagad Mintos pieejami Creditstar Somijā izsniegti aizdevumi

Papildus Creditstar Polijā, Spānijā un Čehijā izsniegtajiem aizdevumiem, kas jau tiek finansēti Mintos aizdevumu tirgū, Creditstar turpmāk piedāvās iespēju investēt arī Somijā izsniegtos patēriņa kredītos.

Creditstar grupa tika izveidota 2006. gadā, un tā sniedz finanšu pakalpojumus patērētājiem Eiropā. Creditstar galvenais birojs atrodas Igaunijā, kur uzņēmums ir viens no lielākajiem tiešsaistes kredītu sniedzējiem. Uzņēmums ir ieguvis vairāk nekā pusmiljona reģistrēto lietotāju uzticību astoņās Eiropas valstīs.

Creditstar Somijā izsniegtie aizdevumi ir robežās no EUR 50 līdz EUR 2000 ar atmaksas termiņu no viena līdz 12 mēnešiem. Paredzams, ka vidējā neto peļņa Mintos investoriem būs 11% gadā.

Aizdevumi ir nodrošināti ar atpirkšanas garantiju gadījumos, kad to atmaksa kavēsies ilgāk par 60 dienām. Creditstar Somijā saistību izpildi garantē Creditstar grupa. Vismaz 5% no katra Mintos aizdevumu tirgū pieejamā aizdevuma uzņēmums paturēs savā bilancē kā savu līdzdalību aizdevumā.

Creditstar grupai ir spēcīga kapitāla pozīcija ar vairāk nekā 13 miljonu eiro lielu kapitālu un 58 miljonus eiro vērtiem aktīviem. Turklāt uzņēmums ir strādājis ar peļņu ik gadu kopš tā dibināšanas 2006. gadā. 2017. gada jūnijā Creditstar grupas kopējais neto kredītportfelis bija 52 miljoni eiro.

Creditstar grupa lielu uzmanību pievērš atbildīgai kredītu piešķiršanas politikai un augstas kvalitātes klientu apkalpošanai. Vidusmēra Creditstar klients ir aktīvs vīrietis vecumā no 26 līdz 35 gadiem, kurš dzīvo mazpilsētā. Uzņēmumam ir stingra kredītpolitika – tiek apstiprināti tikai ap 30% no saņemtajiem pieteikumiem.  Lai atgūtu kredītus, par kuriem netiek veikti maksājumi, tiek piesaistītas parādu piedziņas kompānijas.

Creditstar Somijā tika izveidots 2009. gadā. Kopš tā laika uzņēmums ir piesaistījis vairāk nekā 50 000 reģistrēto lietotāju.

Creditstar grupa sadarbību ar Mintos uzsāka 2016. gada augustā. Katru nedēļu Creditstar Polijā, Čehijā un Spānijā izsniegtajos aizdevumos tiek veiktas aptuveni 6000 investīcijas. Kopumā, izmantojot Mintos aizdevumu tirgu, ir tikuši finansēti Creditstar aizdevumi aptuveni 13 miljonu eiro apmērā.

Ja Tu Mintos aizdevumu tirgū izmanto Auto Invest rīku un vēlies investēt Somijā izsniegtos Creditstar aizdevumos, lūdzu, attiecīgi pielāgo savus Auto Invest iestatījumus. Izmanto šo lielisko iespēju investēt Creditstar Somijā izsniegtos aizdevumos!

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner