Tagad Mintos pieejami Mozipo Rumānijā izsniegti aizdevumi

Mozipo grupa, kas ir labi zināma kā viens no Lietuvā lielākajiem tiešsaistes patērētāju aizdevējiem, paplašina savu klātbūtni Mintos aizdevumu tirgū, piedāvājot iespēju investēt Rumānijā izsniegtos patēriņa kredītos.

Mozipo grupa darbojas jau vairāk nekā desmit gadus un ir izveidojusi spēcīgu reputāciju kā uzticama, pārredzama un atbildīga nebanku finanšu institūcija. Pašlaik Mozipo grupa strādā Dānijā, Lietuvā un Rumānijā un jau tuvākajā nākotnē plāno apgūt vēl piecus tirgus.

Mozipo grupa Mintos aizdevumu tirgum pievienojās 2017. gada martā, piedāvājot Lietuvā izsniegtus aizdevumus, un šajā laikā, izmantojot Mintos, ir finansēti aizdevumi vairāk nekā 5.3 miljonu eiro apmērā.

“Mūsuprāt, Mintos aizdevumu tirgus ir ērts un daudzpusīgs rīks portfeļa paplašināšanai. Mēs esam priecīgi sadarboties ar profesionāļu komandu, kas apzinās strauji augošo finanšu tehnoloģiju uzņēmumu vajadzības. Tāpēc tagad, kad esam pārliecināti par finansējumu, mēs varam koncentrēties uz pamatbiznesu un ieiet jaunos tirgos,” komentē Mozipo grupas finanšu direktors Aušrius Banaitis. 

Rumānijā izsniegtie Mozipo grupas aizdevumi Mintos aizdevumu tirgū būs robežās no EUR 22 līdz 3300 ar atmaksas termiņu līdz pieciem gadiem. Paredzams, ka gada neto peļņa investoriem būs no 9% līdz 14%. Sākotnēji aizdevumu izsniedzējs piedāvās aizdevumus eiro valūtā, bet jau drīz Mintos tirgum tiks pievienoti Rumānijas lejās (RON) izsniegti aizdevumi.

Aizdevumiem, kuru atmaksa kavēsies ilgāk par 60 dienām, Mozipo Rumānija piedāvās atpirkšanas garantiju. Mozipo Rumānija saistību izpildi garantēs Mozipo grupa. Uzņēmums lepojas ar efektīvu tehnoloģiju izmantošanu, un tam ir unikāla riska novērtēšanas sistēma, kas samazina saistības nepildošu aizdevumu skaitu. Vēsturiski ienākumus nenesošu aizdevumu skaits Mozipo Rumānija ir bijis mazāks nekā 20%.

Vismaz 10% no katra Mintos aizdevumu tirgū pieejamā aizdevuma Mozipo Rumānija paturēs savā bilancē kā savu līdzdalību aizdevumā.

Kopš darbības uzsākšanas, Mozipo grupa ir apkalpojusi vairāk nekā 230 000 klientu. Mozipo grupas vidusmēra klients ir 36-45 gadus vecs pilsētas iedzīvotājs ar vidējiem mēneša ienākumiem. Izsniegtie kredīti galvenokārt tiek izmantoti ikdienas un iepriekš neparedzētu izdevumu segšanai. Uzņēmums ir izsniedzis 660 000 kredītu ar kopējo vērtību vairāk nekā 135 miljoni eiro.

2016. gadā Mozipo grupas ieņēmumi sasniedza 3.9 miljonus eiro, savukārt neto peļņa bija 526 000 eiro. Tās kredītportfelis bija 9.3 miljoni eiro.

Mozipo grupa savu darbību Rumānijā uzsāka 2015. gada aprīlī. Līdz šim tur ir izsniegti aizdevumi vairāk nekā viena miljona eiro apmērā.

Vairāk informācijas par Mozipo grupas darbību Tu vari uzzināt šajā prezentācijā.

Lai iegūtu pieeju Mozipo Rumānija aizdevumiem, investori varēs investēt Mintos grupā ietilpstošā Mintos Finance izsniegtos aizdevumos Mozipo Rumānija, kuru atmaksa ir atkarīga no gala aizņēmēja maksājumiem. Katrs aizdevums, ko Mintos Finance izsniegs Mozipo Rumānija, tiks piesaistīts attiecīgam Mozipo Rumānija izsniegtam aizdevumam gala aizņēmējam. Detalizēts struktūras apraksts ir pieejams Mintos Finance aizdevuma līgumā un cesijas līgumā.

Iegūsti Mozipo grupas progresīvās biznesa struktūras sniegtās priekšrocības, investējot tās aizdevumos. Ja Tu Mintos aizdevumu tirgū izmanto Auto Invest rīku un vēlies investēt Rumānijā izsniegtos Mozipo aizdevumos, lūdzu, attiecīgi pielāgo savus Auto Invest iestatījumus.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner