Atjaunināts: jaunās Mintos investēšanas stratēģijas, kas investoriem dod plašāku izvēli

09.09.2020

mintosblog

2020. gada 9. septembris

Kopš jauno stratēģiju ieviešanas 13. augustā mēs esam saņēmuši daudzu investoru atsauksmes un, ieklausoties tajās, ieviešam divus jaunumus:

 • Mēs esam paaugstinājuši konservatīvās stratēģijas kvalitātes standartu, ļaujot algoritmam investēt tikai aizdevumos, kurus izsniedz aizdevēji ar reitingu B+ vai augstāku. Aizdevēji ar B un B- reitingu šajā stratēģijā vairs nav iekļauti. Ja Tava stratēģija investēja B vai B- aizdevumos, Tu vari gaidīt, līdz tiks veikta aizdevumu atmaksa, vai pieprasīt investīcijas izmaksu.
 • Turpmāk augstas ienesības stratēģijas algoritms ne tikai investēs top 60% procentu likmju aizdevumos, bet Tavi līdzekļi vispirms tiks investēti aizdevumos ar visaugstāko tirgū pieejamo procentu likmi.

2020. gada 13. augusts

Aptuveni pirms gada mēs ieviesām Mintos Invest & Access – jaunu investēšanas veidu, kas apvienoja pievilcīgu peļņu ar palielinātu likviditāti. Un pēdējie mēneši parādīja, ka tas var nodrošināt papildu likviditāti pat sarežģītos tirgus apstākļos: izmaksas aizdevumiem, kas ir atbilstoši grafikam, vidēji tiek pabeigtas 5 stundās un 44 minūtēs.

Lai gan 50% mūsu aktīvo investoru izveidoja Invest & Access portfeli, kopš tas tika palaists, viņi mums sniedza arī daudz atsauksmes. Lai vēl vairāk uzlabotu mūsu produktu piedāvājumu, mēs ieklausījāmies un analizējām investoru rīcību, un izkriztalizējās viena kopīga iezīme, proti, investori gribēja plašāku investēšanas preferenču izvēli. Mēs identificējām populārākās preferences un sadalījām tās trīs jaunās Mintos stratēģijās, kuras aizstās Invest & Access: diversifikācijas, konservatīvā un augsta ienesīguma.

Pateicoties šīm izmaiņām, izveidot savām preferencēm atbilstošu stratēģiju tagad būs daudz vienkāršāk. Jaunie investori varēs sākt investēt vien dažu minūšu laikā un izveidot savam izvēlētajam profilam atbilstošu diversificētu portfeli. Savukārt pieredzējuši investori var izmantot šo iespēju, lai atvieglotu vairāku personalizēto stratēģiju vadīšanu.

Diversifikācijas

 

Diversifikācijas stratēģija Tev dos visplašāko diversifikāciju, un tā no jaunajām stratēģijām ir vislīdzīgākā Invest & Access.

 • Pilnībā diversificē Tavas investīcijas starp atmaksas grafikam atbilstošiem aizdevumiem no visiem aizdevējiem, kuru Mintos reitings ir A+ līdz C-
 • Algoritms prioritāti piešķir diversifikācijai
 • Aizdevumi ar un bez atpirkšanas garantijas – 99% no Mintos izvietotajiem aizdevumiem ir atpirkšanas garantija
 • Maksimālā ekspozīcija katrā aizdevējā ir 15%

 

Konservatīvā

 

Konservatīvā stratēģija investē aizdevumos no aizdevējiem ar vislabāko portfeļa kvalitāti.

 • Investē atmaksas grafikam atbilstošos aizdevumos no aizdevējiem, kuru Mintos reitings ir A+ līdz B-
 • Uzņēmumu portfelis ir vismaz 80% atbilstošs atmaksas grafikam, un tajā procesā esošie maksājumi sastāda mazāk nekā 10%
 • Algoritms prioritāti piešķir riska samazināšanai
 • Aizdevumi ar atpirkšanas garantiju
 • Maksimālā ekspozīcija katrā aizdevējā ir 15%

 

Augsta ienesīguma

 

Augsta ienesīguma stratēģija investē aizdevumos ar augstākajām procentu likmēm.

 • Investē aizdevumos ar top 60% procentu likmēm un Mintos reitingu no A+ līdz C-
 • Algoritms prioritāti piešķir peļņai
 • Aizdevumi ar atpirkšanas garantiju
 • Maksimālā ekspozīcija katrā aizdevējā ir 15%

 

Ieviešam investīciju limitus

 

Lai vēl vairāk uzlabotu diversifikāciju un ierobežotu investoru ekspozīciju, tiek ierobežota summa, ko trīs jaunās stratēģijas investē vienā aizdevumā:


Stratēģijas mērķis vai investētās naudas un pieejamās bilances summa (atkarībā no tā, kura ir mazāka)
Investīcija vienā aizdevumā
< € 5 000 € 10 – 175
€ 5 000,01 – 10 000 € 10 – 25
€ 10 000,01 – 15 000 € 10 – 50
€ 15 000,01 – 20 000 € 10 – 75
> € 20 000,01 € 10 – 100

Kā sākt lietot Mintos stratēģijas

 

Mintos stratēģijas ir pilnībā automatizēts investēšanas veids. Lai sāktu, Tu vienkārši izvēlies summu, kuru gribi investēt. Tu iegūsi aizdevumu portfeli, kas ir diversificēts atbilstoši katras stratēģijas prioritātēm. Tava portfeļa aizdevumu klāsts automātiski pielāgojas tirgum.

Mintos stratēģijas piedāvā papildu likviditāti: ja gribi savai naudai piekļūt agrāk, tām ir naudas izmaksas iespēja, kas ļauj naudu saņemt ātrāk (atkarībā no tirgus pieprasījuma).

Lūdzu, ņem vērā, ka Mintos stratēģijas ir pieejamas tikai investīcijām eiro valūtā.

Auto Invest un manuālā investēšana kļūst par personalizētām stratēģijām

 

Mēs turpināsim atbalstīt gan Auto Invest, gan manuālu investēšanu pirmreizējā un otrreizējā tirgū. Investori varēs atrast abas iespējas sadaļā “Personalizēta investēšana”, veidojot jaunu stratēģiju, vai sadaļā “Personalizētas automatizētās stratēģijas” un “Personalizētas manuālās investīcijas” lapā “Investēt”.

Komentāri

Meklēt

Important

Seko mums