Tagad Tu vari investēt Creamfinance Latvijā izsniegtos aizdevumos!

Creamfinance ir paplašinājis savu piedāvājumu Mintos aizdevumu tirgū, tajā izvietojot Latvijā izsniegtus īstermiņa kredītus un kredītus ar atmaksu vairākos maksājumos. Prestižajā Inc. 5000 Eiropas reitingā Creamfinance ir ierindots kā otrais visstraujāk augošais uzņēmums Eiropā, un Tev tagad ir iespēja investēt tā aizdevumos un gūt peļņu līdz 10% gadā.

Patērētāju finanšu pakalpojumu sniedzējs Creamfinance tika izveidots 2010. gadā Latvijā, un līdz šim tas ir piedzīvojis nepārtrauktu un strauju izaugsmi. Creamfinance misija ir aizņēmējiem nodrošināt vienkāršu pieeju līdzekļiem. Tas tiek panākts, ērti un ātri izsniedzot patēriņa kredītus tiešsaistē. Uzņēmums izmanto sarežģītus algoritmus un mašīnmācības iespējas, lai ātri izvērtētu aizņēmējus. Pēc tam, kad aizņēmējs ir pieteicies aizdevumam, Creamfinance ir nepieciešamas vidēji 50 sekundes, lai novērtētu viņa kredītspēju. Uzņēmums piedāvā arī ļoti individualizētu pieeju patēriņa kredītu izsniegšanā, un tā mērķis ir kļūt par viena klikšķa aizdevumu izsniedzēju patērētājiem visā pasaulē. Tas viss uzņēmumam Latvijā ir ļāvis piesaistīt vairāk nekā 93 000 klientu.

“Finanšu tehnoloģijas jo īpaši pēdējo gadu laikā krasi maina mūsu ikdienu un uzņēmējdarbības vidi. Papildus tradicionālo banku produktiem mūsdienu finanšu tehnoloģiju pasaule piedāvā arvien vairāk un nereti arī augstāka līmeņa finansēšanas risinājumus, kas savieno cilvēkus, kuriem ir papildus nauda, ar tiem, kuriem tā ir nepieciešama. Esam pārliecināti, ka Creamfinance Latvia piedāvātais augstas kvalitātes produkts Mintos investoriem sniegs pievienoto vērtību un jaunas iespējas. Tā ir iespēja investēt aizdevumos, kurus izsniedz uzņēmums ar nākotnes biznesa modeli, kas ir pieejams jau tagad,” komentē Creamfinance Latvia vadītāja Līga Treiliha.

Mintos aizdevumu tirgū Tu vari investēt EUR izvietotos Creamfinance Latvia īstermiņa kredītos un kredītos ar atmaksu vairākos maksājumos. Vidējais aizdevumu apmērs ir 350 EUR, un atmaksas termiņš ir līdz 14 mēnešiem ilgs. Tu vari sagaidīt neto peļņu līdz 10% gadā.

Visi Creamfinance Latvia aizdevumi ir nodrošināti ar atpirkšanas garantiju un tiks atpirkti, ja to atmaksa kavēsies 60 vai vairāk dienas. Lai nodrošinātu savu un investoru interešu saskaņotību, uzņēmums savā bilancē paturēs 5% no katra Mintos aizdevumu tirgū izvietotā aizdevuma.

2017. gada 31. decembrī Creamfinance grupas neto aizdevumu portfelis bija vairāk nekā 40 milj. EUR, un ieņēmumi sasniedza 43 milj. EUR. Laika posmā no 2015. gada līdz 2017. gada beigām Creamfinance Latvia bija izsniedzis aizdevumus gandrīz 400 milj. EUR apmērā.

Creamfinance nesen paziņoja, ka tā galvenais stratēģiskais investors Capitec banka ir palielinājusi savu līdzdalību uzņēmumā. Sākotnējais investīciju līgums tika noslēgts 2017. gada martā un paredzēja, ka Capitec banka iegādāsies 40% no Creamfinance grupas kopumā par 21 milj. eiro trīs maksājumos. Pirmais maksājums tika veikts 2017. gada martā (6,7 milj. eiro). 2018. gada jūnijā pēc sanāksmes, kurā tika apspriestas 2017. gadā uzņemtās finanšu saistības, Creamfinance saņēma nākamo kapitāla ieguldījumu trīs miljonu eiro apmērā. Palielinātais investīciju apjoms no tik ietekmīga spēlētāja apstiprina Creamfinance kā uzticama aizdevumu izsniedzēja reputāciju.

Šobrīd Creamfinance darbojas septiņās valstīs: Latvijā, Polijā, Čehijā, Gruzijā, Dānijā, Spānijā un Meksikā, un tā IT birojs atrodas Austrijā. Uzņēmums gatavojas paplašināt darbību, ieejot arī citu valstu tirgos.

Izmanto šo lielisko iespēju investēt Creamfinance Latvia īstermiņa kredītos un kredītos ar atmaksu vairākos maksājumos! Ja Tu investē, izmantojot Auto Invest rīku, lūdzu, attiecīgi atjaunini tā iestatījumus.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner