Tagad Tu vari investēt Creditstar Čehijā izsniegtos aizdevumos

Creditstar grupa nostiprina savu klātbūtni Mintos aizdevumu tirgū, piedāvājot Čehijā izsniegtus īstermiņa un patēriņa kredītus. Aizdevumi tiks izvietoti gan eiro (EUR), gan Čehijas kronās (CZK).

Creditstar ir viens no vadošajiem nebanku aizdevējiem Eiropā, kas nenodrošinātus patēriņa kredītus piedāvā astoņās valstīs. Čehija ir trešā Creditstar valsts līdzās Polijai un Spānijai, kurā izsniegtie aizdevumi būs pieejami Mintos aizdevumu tirgū. Līdz šim, izmantojot Mintos aizdevumu tirgu, ir tikuši finansēti Creditstar aizdevumi jau vairāk nekā 8,4 miljonu eiro apmērā.

Mintos aizdevumu tirgū izvietotie Čehijā izsniegtie Creditstar aizdevumi būs robežās no CZK 1000 līdz CZK 19 000 ar atmaksas termiņu līdz trīs mēnešiem. Investoru vidējā neto peļņa sasniegs 12% gadā.

Aizdevumiem, kuru atmaksa kavēsies ilgāk par 60 dienām, Creditstar piedāvās atpirkšanas garantiju. Creditstar Czech saistības garantēs Creditstar grupa. Vismaz 5% no katra Mintos aizdevumu tirgū pieejamā aizdevuma Creditstar paturēs savā bilancē kā savu līdzdalību aizdevumā.

Uzņēmums lielu uzmanību pievērš atbildīgai kredītu piešķiršanas politikai un individuālai klientu apkalpošanai. Vidusmēra Creditstar klients ir 26 līdz 35 gadus vecs vīrietis, kas dzīvo mazpilsētā. Creditstar ir stingra kredītpolitika – tiek apstiprināti tikai ap 30% no saņemtajiem pieteikumiem. Lai atgūtu kredītus, par kuriem netiek veikti maksājumi, tiek piesaistītas parādu piedziņas kompānijas.

Uzņēmuma galvenais birojs atrodas Igaunijā, kur Creditstar ir tirgus līderis ar 40% tirgus daļu. Creditstar ir izveidojis filiāles un sniedz savus pakalpojumus Igaunijā, Lietuvā, Polijā, Čehijā, Somijā, Zviedrijā, Spānijā un Apvienotajā Karalistē. Kopējais aktīvo klientu skaits visā Creditstar grupā pārsniedz 272 000.

2017. gada jūnija dati liecina, ka Creditstar Group kopējais kredītportfelis ir 52 miljoni eiro.

Uzņēmuma kapitāls ir 13.1 miljoni eiro, savukārt aktīvi sastāda 58.8 miljonus eiro. Jau kopš tā dibināšanas 2006. gadā Creditstar ik gadu ir strādājis ar peļņu. Pagājušajā gadā uzņēmuma neto peļņa bija 1.6 miljoni eiro.

Šī gada sākumā Eiropas Biznesa balvas 2016/17 ietvaros Creditstar grupa tika izvēlēta kā viena no desmit Ruban d’Honneur saņēmējām nominācijā ELITE Gada izaugsmes stratēģija. Creditstar bija viens no tikai 110 paziņotajiem finālistiem; konkursā piedalījās vairāk nekā 33 000 uzņēmumu. Neatkarīgu tiesnešu panelis uzteica Creditstar par tā spēcīgo izaugsmi un pamatvērtībām: inovācijām, ētiskumu un panākumiem.

Izmanto iespēju investēt Creditstar aizdevumos!

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner