Tagad Tu vari investēt Creditstar Igaunijā izsniegtos aizdevumos!

Creditstar ir paplašinājis savu investīciju piedāvājumu Mintos aizdevumu tirgū! Tagad Tu vari investēt tā meitasuzņēmuma Monefit Igaunijā izsniegtos patēriņa kredītos un gūt neto peļņu līdz 12% gadā. Līdz šim Creditstar Mintos aizdevumu tirgū izvietoja Polijā, Spānijā, Čehijā un Somijā izsniegtus aizdevumus.

2013. gadā izveidotais Monefit saviem aizņēmējiem piedāvā elastīgas atjaunojamās kredītlīnijas – viņi var izvēlēties, cik daudz konkrētajā brīdī grib aizņemties, un veikt nepieciešamās darbības, izmantojot mobilo lietotni.

Monefit Igaunijā izsniegtie kredīti Mintos aizdevumu tirgū būs pieejami robežās no 50 EUR līdz 3000 EUR ar atmaksas termiņu līdz 60 mēnešiem. Tu vari sagaidīt neto peļņu līdz 12% gadā.

Visi Mintos pieejamie Monefit aizdevumi ir nodrošināti ar atpirkšanas garantiju un tiks atpirkti, ja to atmaksa kavēsies 60 vai vairāk dienas. 5% no katra Mintos izvietotā aizdevuma uzņēmums paturēs savā bilancē kā savu līdzdalību aizdevumā. Creditstar grupa garantēs Monefit saistību izpildi.

Creditstar grupa tika izveidota 2006. gadā, un tā sniedz finanšu pakalpojumus patērētājiem Eiropā. Grupas galvenais birojs atrodas Igaunijā, kur Creditstar ir viens no lielākajiem tiešsaistes kredītu pakalpojuma sniedzējiem. Uzņēmums ir ieguvis vairāk nekā pusmiljona reģistrēto lietotāju uzticību astoņās valstīs Eiropā.

Creditstar grupai ir spēcīga kapitāla pozīcija ar vairāk nekā 18 miljonu eiro lielu kapitālu un 85 miljonus eiro vērtiem aktīviem. Turklāt uzņēmums ir strādājis ar peļņu ik gadu kopš tā dibināšanas 2006. gadā. 2018. gada septembrī Creditstar grupas kopējais neto kredītportfelis bija 78 miljoni eiro.

Creditstar grupa lielu uzmanību pievērš atbildīgai kredītu piešķiršanas politikai un klientu apkalpošanai augstā līmenī. Vidusmēra Creditstar klients ir aktīvs vīrietis vecumā no 26-35 gadiem, kurš dzīvo mazpilsētā. Uzņēmumam ir stingra kredītpolitika – tiek apstiprināti tikai ap 30% no saņemtajiem pieteikumiem.  Lai atgūtu kredītus, par kuriem netiek veikti maksājumi, tiek piesaistītas parādu piedziņas kompānijas.

Izmanto iespēju investēt Monefit patēriņa kredītos! Ja Tu investē, izmantojot Auto Invest rīku, lūdzu, attiecīgi atjaunini tā iestatījumus.

 

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner