Tagad Tu vari investēt GetBucks Kenijā un Zambijā izsniegtos patēriņa kredītos

Mintos aizdevumu tirgū tagad ir pieejamas divreiz plašākas investīciju iespējas Āfrikā, jo GetBucks piedāvā iespēju investēt Kenijā un Zambijā izsniegtos patēriņa kredītos ar gada peļņu līdz 13%. Uzņēmumam abās valstīs ir īpaši līgumi, kas nodrošina kredīta maksājumu atskaitīšanu no aizņēmēja algas.

GetBucks ietilpst Frankfurtes biržā kotētā finanšu tehnoloģiju uzņēmumā MyBucks. Aizdevumu izsniedzējs pievienojās Mintos 2017. gada jūnijā un līdz šim piedāvāja investīciju iespējas Polijā un Botsvānā. Kopš sadarbības uzsākšanas ar Mintos aizdevumu tirgu, investori GetBucks aizdevumos ir investējuši vairāk nekā 4.9 miljonus eiro.

GetBucks Kenya (Emu Inya Enterprises Limited) līdzekļus aizdod tikai Kenijas valsts ierēdņiem, apgabalu padomes darbiniekiem un visiem Kenijas skolotāju dienesta komisijas darbiniekiem. GetBucks Zambia aizdevumus piešķir izglītojošiem mērķiem un lielu valsts uzņēmumu darbiniekiem. Uzņēmums abās valstīs aizdevumus izsniedz tikai pamatojoties uz īpašiem līgumiem, kas atļauj maksājumu atskaitīšanu no aizņēmēja algas. Tādējādi GetBucks Kenijā un Zambijā izsniegtajiem patēriņa kredītiem ir viens no tirgū zemākajiem maksājumu saistību nepildīšanas rādītājiem.

GetBucks Mintos aizdevumu tirgū izvietotie Kenijā izsniegtie patēriņa kredīti ir vidēji EUR 800 lieli, un to vidējais atmaksas termiņš ir 36 mēneši. GetBucks Mintos aizdevumu tirgū izvietotie Zambijā izsniegtie patēriņa kredīti ir vidēji EUR 600 lieli, un to atmaksas termiņš ir 13 līdz 36 mēneši. No abās valstīs izsniegtajiem GetBucks kredītiem investori var sagaidīt gada peļņu līdz 13% apmērā.

5% no katra Mintos aizdevumu tirgū izvietotā aizdevuma GetBucks paturēs savā bilancē kā savu līdzdalību aizdevumā. GetBucks nodrošina, ka tiks atpirkti visi Kenijā un Zambijā izsniegtie aizdevumi, kuru atmaksa kavēsies ilgāk par 60 dienām. GetBucks Kenya un GetBucks Zambia saistību izpildi garantē MyBucks grupa.

Kopš tā dibināšanas 1993. gadā GetBucks Kenya aizdevumos ir izsniedzis vairāk nekā 14 miljonus eiro. GetBucks Zambia darbību uzsāka 2014. gadā. Šajā laikā uzņēmums aizdevumos ir izsniedzis vairāk nekā 23 miljonus eiro.

Luksemburgā reģistrētā MyBucks grupa bija pirmais finanšu tehnoloģiju uzņēmums no Āfrikas, kas tika kotēts Frankfurtes biržā. 2017. gadā uzņēmums sekmīgi kotēja obligācijas Vīnes, Botsvānas un Zimbabves fondu biržās, ar mērķi refinansēt esošās parādu saistības un palielināt tā aizdevumu portfeli. Patlaban uzņēmuma tirgus kapitalizācija pārsniedz 170 miljonus eiro.

Kenija ir viena no vadošajām Āfrikas valstīm alternatīvās kreditēšanas nozarē. Ekonomiski tā piedāvā dinamisku privāto sektoru, augsti kvalificētu darbaspēku, uzlabotu infrastruktūru un jaunu konstitūciju. Valsts iedzīvotāju skaits turpina augt, turklāt liels īpatsvars tajā ir jauniešiem. Saskaņā ar Pasaules Bankas prognozēm paredzams, ka Kenijas IKP pieaugums 2018. gadā sasniegs 5,8% un 2019. gadā tas būs 6,1%.

Zambijas iedzīvotāju skaits ir viens no straujāk augošajiem pasaulē. Apvienoto Nāciju Organizācija prognozē, ka līdz 2050. gadam šīs valsts iedzīvotāju skaits trīskāršosies. Saskaņā ar Pasaules Bankas datiem tiek prognozēts arī IKP pieaugums, kas sasniegs 4.5% 2018. gadā un 4.7% 2019. gadā.

Nevilcinies un izmanto šo lielisko iespēju diversificēt savu portfeli, investējot GetBucks Kenijā un Zambijā izsniegtos aizdevumos! Ja Tu izmanto Auto Invest rīku, atceries atjaunināt tā iestatījumus.

Jaunākās ziņas

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner