Tagad Tu vari investēt Watu Credit Kenijā izsniegtos aizdevumos

29.01.2018

mintosblog

Mintos tirgū pieejamo valstu sarakstam tagad ir pievienota arī Kenija! Šī ir otrā valsts no Āfrikas un 18. valsts, kas tiks pārstāvēta Mintos aizdevumu tirgū. Pateicoties Watu Credit, Tev tagad ir iespēja investēt Kenijā izsniegtos patēriņa kredītos un gūt peļņu līdz pat 13% gadā.

2015. gadā dibinātais Watu Credit piedāvā aktīvu finansēšanu un biznesa kredītus mazajiem uzņēmumiem. Uzņēmuma galvenais birojs atrodas Mombasā, un tas patlaban paplašina savu darbību un jau ir atvēris filiāles Nairobi, Malindi, Nakuru un Mombasas reģionā.

“Watu Credit ir gandarīts pievienoties daudzveidīgajam aizdevumu izsniedzēju lokam Mintos tirgū. Kenija, kurā ir 48 miljoni iedzīvotāju un ilgtspējīga ekonomiskā izaugsme, piedāvā dinamisku kreditēšanas vidi. Watu Credit lepojas ar to, ka, pateicoties mērķtiecīgai komandai un uzņēmuma izstrādātiem IT risinājumiem, īsā laika posmā ir izveidojis izdevīgu, efektīvu un uz klientiem orientētu produktu iepriekš neapkalpotiem klientu segmentiem. Mūsu sadarbība ar Mintos nodrošinās Watu Credit izaugsmi citos Kenijas reģionos,” komentē Watu Credit vadītājs Andris Kaņeps.

Mintos izvietotie Watu Credit Kenijā izsniegtie aizdevumi ir patēriņa kredīti, kas tiek piedāvāti privātpersonām, kuras vēlas iegādāties motociklus un trīsriteņus (tuk-tukus) sava uzņēmuma vajadzībām. Kredīti ir robežās no EUR 800 līdz EUR 1600. Vidējais atmaksas periods ir 14 mēneši, un maksājumi tiek veikti katru nedēļu. Investori var sagaidīt peļņu līdz 13% gadā. Visi aizdevumu tirgū piedāvātie Watu Credit aizdevumi ir nodrošināti ar transportlīdzekļiem, kas tiek iegādāti, izmantojot attiecīgo aizdevumu.

15% no katra Mintos aizdevumu tirgū izvietotā aizdevuma Watu Credit paturēs savā bilancē kā savu līdzdalību aizdevumā. Uzņēmums piedāvās atpirkšanas garantiju visiem aizdevumiem, kuru atmaksa kavēsies ilgāk par 60 dienām. Vēsturiski 7% Watu Credit izsniegto aizdevumu atmaksa tiek kavēta.

Watu Credit patlaban ir 68 darbinieki, un kopš tā dibināšanas uzņēmums ir ieguvis 7750 aktīvo klientu. Pēc 2017. gada trešā ceturkšņa datiem Watu Credit kredītportfelis ir aptuveni 1.6 miljoni eiro un aizdevumos ir izsniegti vairāk nekā pieci miljoni eiro. Plašāka informācija par Watu Credit ir pieejama šajā prezentācijā.

Ja Tu izmanto Auto Invest rīku un vēlies investēt Watu Credit aizdevumos, lūdzu, attiecīgi pielāgo savus Auto Invest iestatījumus.

Diversificē savu portfeli, iznvestējot Watu Credit Kenijā izsniegtos aizdevumos!

Komentāri

Meklēt

Important

Seko mums