TASCREDIT – auto kredītu aizdevējs no Kazahstānas – pievienojas Mintos

TASCREDIT ir nodrošinātu auto kredītu aizdevējs no Kazahstānas, kas tagad Mintos izvieto auto kredītus eiro (EUR) un Kazahstānas tengēs (KZT) ar paredzamo gada peļņu līdz 11% (EUR kredītiem) un līdz 17% (KZT kredītiem). TASCREDIT ir piešķirts “B-” Mintos reitings. 

Uzņēmumam ir 30 filiāles Kazahstānā un 2 filiāles Krievijas galvaspilsētā Maskavā, un tajā strādā vairāk nekā 250 profesionāļu. TASCREDIT galvenā vērtība ir pārredzamība. Laika posmā no 2010. gada uzņēmums ir piesaistījis vairāk nekā 85 000 klientu.

2010. gadā dibinātais TASCREDIT šogad atzīmē savu 10. jubileju. Zem TASCREDIT zīmola darbojas divas juridiskas personas: TAS Credit LLP un TAS Finance LLP. Mintos aizdevumu tirgum kā pirmais pievienojas TAS Finance LLP. 2019. gada pirmajos astoņos mēnešos TAS Finance neto kredītportfelis sasniedza 6,1 miljonu eiro, savukārt uzņēmuma neto peļņa bija 1,5 miljoni eiro.

Abu juridisko personu kopējais neto kredītportfelis ir 18 miljoni eiro. Paredzams, ka TAS Credit LLP pievienosies Mintos jau tuvākajā nākotnē.

Uzņēmuma pārskati liecina, ka aptuveni 50% no tā klientiem ir uzņēmēji, kuri naudu aizņemas biznesa vajadzībām. Otra puse ir klienti, kuriem kredīts ir nepieciešams personiskām vajadzībām. Saskaņā ar uzņēmuma sniegto informāciju no visiem līdz šim izsniegtajiem kredītiem saistības nav pildījuši mazāk nekā 3%.

“Mūsu primārais mērķis ir kļūt par inovatīvu augsto tehnoloģiju finanšu uzņēmumu, kas ir konkurētspējīgs globālos tirgos ārpus Kazahstānas. Mūsu plānos ietilpst arī biznesa modeļa pārcelšana uz digitālo banku nozari. Sadarbība ar Mintos dod iespēju realizēt šos mērķus ātrāk, nekā plānots,” komentē Dulat Tastekeyev, TASCREDIT vadītājs.

TASCREDIT Mintos aizdevumu tirgū

TASCREDIT Mintos aizdevumu tirgū piedāvā Kazahstānā izsniegtus kredītus, kas tiek izvietoti EUR un KZT valūtās. Kredīti ir diapazonā no 150 EUR līdz 74 000 EUR, bet vidējais kredīta apmērs ir 1600 EUR. Kredītiem ir divi iespējamie termiņi: viens mēnesis ar pagarinājumu līdz 36 mēnešiem vai 12-36 mēneši. Visi aizdevumu tirgū izvietotie kredīti būs nodrošināti ar atpirkšanas garantiju, un aizdevumu izsniedzējs atpirks kredītus, kuru atmaksa kavēsies 60 vai vairāk dienas. Uzņēmuma līdzdalība aizdevumos ir 10%. TASCREDIT ir piešķirts “B-” Mintos reitings. Paredzamā gada peļņa investoriem ir līdz 11% (EUR kredītiem) un līdz 17% (KZT kredītiem).

Lai iegūtu pieeju TASCREDIT aizdevumiem, investori var investēt Mintos Finance izsniegtos aizdevumos TASCREDIT, kuru atmaksa ir atkarīga no gala aizņēmēja maksājumiem. Katrs aizdevums, ko Mintos Finance izsniegs TASCREDIT, tiks piesaistīts attiecīgam TASCREDIT izsniegtam aizdevumam gala aizņēmējam. Mintos Finance ir Mintos grupas uzņēmums. Detalizēts jaunās struktūras apraksts ir pieejams Mintos Finance aizdevuma līgumā un cesijas līgumā.

Izmanto šo lielisko iespēju investēt Kazahstānā izsniegtos TASCREDIT nodrošinātos auto kredītos! Ja Tu lieto Auto Invest, atceries attiecīgi atjaunināt tā iestatījumus.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner