Tavam investora kontam tagad ir pieejama divu faktoru autentifikācija

Viena no Mintos galvenajām prioritātēm ir nodrošināt Tavas informācijas drošību. Mums ir svarīgi Tavi dati un mēs vienmēr rūpējamies, lai tie ir drošībā, aizsargāti un pieejami tikai autorizētiem lietotājiem. Tādēļ ar prieku informējam, ka mūsu drošības politikas ietvaros Tu tagad savam investora kontam vari aktivizēt divu faktoru autentifikāciju. Tu vari uzlabot sava konta drošību, ievadot verifikācijas kodu pēc ierasto autorizācijas datu ievadīšanas.

Kāpēc divu faktoru autentifikācija ir svarīga?

Divu faktoru autentifikācija palīdz aizsargāt Tavu kontu no neatļautas piekļuves paroles noplūdes, pikšķerēšanas uzbrukumu vai citu kibernoziegumu gadījumā. Lai nodrošinātu, ka savam kontam vari piekļūt tikai Tu, autorizējoties ar divu faktoru autentifikāciju, būs nepieciešama Tava parole un Tava drošības atslēga, kuru Tu ievadīsi, izmantojot lietotni savā telefonā. Tas nozīmē, ka pat tad, ja kādai personai ir Tava parole, tā nevarēs piekļūt Tavam kontam, ja vien tai nebūs arī Tavs telefons vai cita uzticama ierīce.

Kā var aktivizēt divu faktoru autentifikāciju?

– Instalē Google Authenticator lietotni savā Android vai iOS ierīcē, ja Tev vēl tādas nav. Ja Tev ir nepieciešama palīdzība, apskati Google Support lapu;

Noskenē QR kodu sava Mintos profila drošības uzstādījumos, izmantojot Google Authenticator lietotni;

– Ievadi Google Authenticator lietotnes piešķirto Divu faktoru autentifikācijas kodu.

 

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner