Tengo.kz, online poskytovatel krátkodobých úvěrů se právě připojil na Mintos!

Máme skvělou novinu! Na tržišti je ještě více investičních příležitostí, jelikož Tengo.kz se k němu právě připojil a nabízí své krátkodobé půjčky poskytnuté v Kazachstánu. Nezmeškejte tuto skvělou příležitost vydělat čistý roční výnos až 12% u zveřejněných půjček v eurech (EUR) a 19 % u zveřejněných půjček v KZT od Tengo.kz!

Tengo.kz je jeden z nejrychleji rostoucích krátkodobých poskytovatelů půjček pro spotřebitele v Kazachstánu, který podniká kompletně online. Společnost používá nejmodernější technologie, které zajišťují okamžitou identifikaci zákazníka a jeho efektivní ohodnocení. Datově orientovaný přístup umožnil společnosti Tengo.kz vytvořit relativně rychle velmi dobře výkonné portfolio.

Společnost neustále investuje do svého IT systému, u kterého uplatňuje co nejvíce inovativní a moderní technologie, aby nabídla spotřebitelům rychlé a pohodlné krátkodobé půjčky s výjimečným zákaznickými službami. Tengo.kz chce vytvořit silný a dlouhodobý vztah se svými klienty a snaží se vždy najít nejvhodnější a oboustranně výhodné řešení pro každého zákazníka.

Od svého založení v roce 2017 do půlky října tohoto roku, společnost Tengo.kz poskytla přes 150 000 půjček v hodnotě 13,5 milionů EUR. Na konci září 2018 společnost Tengo.kz měla nesplacené uvěrové portfolio více než 4 miliony EUR.

Společnost Tengo.kz nabízí své krátkodobé půjčky poskytnuté v Kazachstánu pro investování na platformě Mintos. Půjčky budou ve výši do 650 EUR se splatností 30 dní. .

Všechny půjčky umístěné společností Tenge.kz na Mintos mají garanci zpětného odkoupení a budou odkoupeny zpět, pokud bude půjčka v prodlení 60 a více dní. Pro zajištění stejného zájmu s investory, si společnost ponechá 10 % z každé půjčky umístěné na tržiště na své rozvaze, aby si udržela svoji kůži ve hře.

„Společnost Tengo.kz je nadšená z příležitosti se připojit na Mintos tržiště a nabízet investorům své velmi dobře výkonné portfolio. Díky našemu vynikajícímu řízení rizika a IT infrastruktuře přinese naše spolupráce se společností Mintos posílení naší pozice na Kazašském trhu a poskytne investorům stabilní výnos“, říká manažer země Vitaliy Nizhegorodtsev z Tengo.kz.

Toto je skvělá příležitost diverzifikovat Vaše portfolio a investovat do půjček od Tengo.kz zveřejněných v EUR a v KZT. Pokud používáte Auto Invest pro vylepšení Vaší investiční strategie a chcete investovat do půjček od Tengo.kz, tak nezapomeňte aktualizovat Vaše nastavení!

Nejnovější zprávy

Sdílet:

Chcete se podělit o svůj názor?

Pište své nápady, pokládejte dotazy a diskutujte s jinými investory na našem diskuzním fóru Mintos Community.

community-banner