Tiešsaistes īstermiņa kredītu aizdevējs Tengo.kz no Kazahstānas ir pievienojies Mintos!

Mums ir lieliski jaunumi! Tagad Tev ir pieejamas vēl plašākas investīciju iespējas, jo Mintos aizdevumu tirgum ir pievienojies Tengo.kz, kas investīcijām piedāvā Kazahstānā izsniegtus īstermiņa kredītus. Izmanto lielisko iespēju iegūt neto peļņu līdz 12% gadā no eiro un 19% no Kazahstānas tenge izvietotiem kredītiem!

Tengo.kz ir viens no straujāk augošajiem īstermiņa patēriņa kredītu izsniedzējiem Kazahstānā, kas savus pakalpojumus pilnībā nodrošina tiešsaistē. Uzņēmums izmanto jaunākās tehnoloģijas, lai veiktu tūlītēju klientu identifikāciju un efektīvu novērtēšanu. Šī uz datiem balstītā pieeja Tengo.kz ir ļāvusi relatīvi ātri izveidot spēcīgu kredītportfeli.

Uzņēmums nepārtraukti investē IT sistēmu attīstībā, lai, pateicoties inovatīvām un modernām tehnoloģijām, varētu nodrošināt ātru un ērtu īstermiņa aizdevumu izsniegšanu un izcilu klientu pieredzi. Tengo.kz mērķis ir izveidot spēcīgas ilgtermiņa attiecības ar klientiem, katrā situācijā cenšoties rast piemērotāko un abpusēji izdevīgāko risinājumu.

No uzņēmuma dibināšanas 2017. gadā līdz šī gada oktobra vidum Tengo.kz ir izsniedzis vairāk nekā 150 000 kredītu 13,5 miljonu eiro apmērā. 2018. gada septembra beigās tā kredītportfelis bija vairāk nekā četri miljoni eiro.

Tengo.kz investīcijām Mintos aizdevumu tirgū piedāvā Kazahstānā izsniegtus īstermiņa kredītus līdz 650 EUR apmērā ar līdz 30 dienu ilgu atmaksas termiņu.  

Visi Mintos pieejamie Tengo.kz kredīti ir nodrošināti ar atpirkšanas garantiju un tiks atpirkti, ja to atmaksa kavēsies 60 vai vairāk dienas. Lai saskaņotu savas un investoru intereses, 10% no katra Mintos aizdevumu tirgū izvietotā aizdevuma Tengo.kz paturēs savā bilancē kā savu līdzdalību aizdevumā.

“Tengo.kz ir gandarīts pievienoties Mintos aizdevumu tirgum, lai investoriem piedāvātu mūsu spēcīgo kredītportfeli. Ņemot vērā Tengo.kz izcilo riska pārvaldību un IT infrastruktūru, sadarbība ar Mintos stiprinās mūsu pozīciju Kazahstānas tirgū un investoriem nodrošinās stabilu peļņu,” komentē Vitālijs Nižegorodsevs, Tengo.kz reģionālais vadītājs.

Šī ir lieliska iespēja diversificēt Tavu portfeli, investējot eiro un Kazahstānas tenge izvietotos Tengo.kz kredītos. Ja Tu izmanto Auto Invest, lai izveidotu efektīvu investīciju stratēģiju, un gribi investēt Tengo.kz kredītos, atceries atjaunināt tā iestatījumus!

 

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner