Tu tagad vari investēt Mogo Moldovā izsniegtos auto kredītos

Mogo – lielākais nebanku auto kredītu finansētājs Baltijā, jau atkal ir paplašinājis savu piedāvājumu investoriem Mintos aizdevumu tirgū! Uzņēmums investīcijām ir pievienojis Moldovā izsniegtus auto kredītus ar plānoto neto peļņu līdz 14% gadā. Nepalaid garām šo iespēju!

Mogo ir viens no lielākajiem aizdevumu izsniedzējiem Mintos aizdevumu tirgū pēc finansēto aizdevumu apjoma. Tas tika izveidots 2012. gadā Latvijā un pievienojās Mintos 2015. gada martā. Mogo patlaban piedāvā investīciju iespējas Bulgārijā, Igaunijā, Latvijā, Lietuvā, Polijā, Rumānijā un tagad arī Moldovā. Uzņēmums kredītu izsniegšanu Moldovā uzsāka 2017. gada septembrī. Līdz šim Mogo Moldova valstī ir izsniedzis 903 kredītus 3,8 milj. eiro apmērā. Mogo lepojas ar ātru klientu apkalpošanu un atvērtu komunikāciju, kas veicina ilgtermiņa attiecību izveidi ar klientiem un Moldovā ir ļāvis piesaistīt jau 821 aktīvo klientu.

Mogo grupas sadarbība ar Mintos ir bijusi ilgstoša un produktīva, tāpēc Mogo Moldova pievienošana aizdevumu tirgum ir loģisks solis. Uzskatām, ka tas mums ļaus paplašināt darbību Moldovā un labāk apkalpot klientus, vienlaikus Mintos investoriem sniedzot plašākas investīciju iespējas,” komentē finanšu direktors Māris Kreics.

Mogo Moldovā izsniegtie auto kredīti ir vidēji EUR 4300 lieli, un to vidējais atmaksāšanas termiņš ir 53 mēneši. Tu vari sagaidīt neto peļņu līdz 14% gadā.

Lai saglabātu savu līdzdalību aizdevumos, Mogo 5% no katra aizdevuma paturēs savā bilancē. Uzņēmuma Moldovā izsniegtie auto kredīti ir nodrošināti ar atpirkšanas garantiju – Mogo atpirks visus aizdevumus, kuru atmaksa kavēsies ilgāk par 60 dienām. Daži no Mogo kapitāla investoriem ir arī Mintos kapitāla investori.

Pēc 2017. gada 31. decembra datiem Mogo grupas neto aizdevumu portfelis bija vairāk nekā 100 miljoni eiro, kas ir par 50% vairāk nekā 2016. gada 31. decembrī. 2017. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 40 miljoni eiro. Kopš darbības uzsākšanas Mogo grupa ir izsniegusi vairāk nekā 91 000 aizdevumu 250 miljonu eiro apmērā.

Tu vari investēt Mogo Moldovā izsniegtos aizdevumos jau tagad, tāpēc izmanto šo iespēju gūt neto peļņu līdz 14% gadā! Ja Tava izvēlētā investīciju stratēģija ietver mūsu ērtā Auto Invest rīka izmantošanu, atceries attiecīgi atjaunināt tā iestatījumus!

Jaunākās ziņas

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner