Ukrainas īstermiņa aizdevējs E-cash pievienojas Mintos

Ar prieku informējam par jaunpienācēju Mintos aizdevumu tirgū – īstermiņa kredītu izsniedzēju no Ukrainas E-cash! Līdz ar to Tev tagad ir vēl plašākas investīciju iespējas šajā valstī, un Tu vari iegūt neto peļņu līdz 11% gadā.

E-Cash piedāvā īstermiņa kredītus Ukrainas pilsoņiem, lai savlaicīgi segtu neparedzētus izdevumus.

2017. gada novembrī uzņēmums saņēma Ukrainas Nacionālās komisijas valsts regulējumam finanšu pakalpojumu tirgus jomā licenci, un tā paša gada decembrī izsniedza pirmo kredītu. Līdz 2019. gada 30. septembrim E-cash bija izsniedzis vairāk nekā 150 000 kredītu kopumā vairāk nekā 14 miljonu eiro apmērā. Izsakot E-Cash straujo izaugsmi skaitļos, redzams, ka uzņēmuma mēneša ieņēmumi kopš 2019. gada sākuma ir palielinājušies divas reizes. Turklāt 2019. gada aprīļa beigās uzņēmuma ieņēmumi jau bija pārsnieguši 2018. gada līmeni.

Pašlaik aizdevumu izsniedzējam ir vairāk nekā 59 000 klientu, kas ir saņēmuši vismaz vienu kredītu, un vairāk nekā 33 000 atkārtotu aizņēmēju. Kopumā uzņēmums ir saņēmis vairāk nekā 348 000 kredītu pieteikumu, un tas ir izsniedzis 150 000 kredītu. 

“Pievienošanās Mintos un investīciju piesaistīšana, izmantojot finanšu tehnoloģijas, mums dod iespēju paplašināt uzņēmumu un kļūt ilgtspējīgiem. Mēs uzskatām, ka sadarbība ar Eiropā vadošo aizdevumu tirgu mums ļaus sasniegt uzņēmuma stratēģiskos mērķus un palīdzēs kļūt par vienu no lielākajiem mikrofinansējuma aizdevējiem tirgū,” komentē grupas vadītājs Gia Tarieladze. 

E-cash kredīti Mintos aizdevumu tirgū

Mintos aizdevumu tirgū Tev tagad ir iespēja investēt Ukrainā izsniegtos E-cash kredītos diapazonā no 17 līdz 400 EUR ar termiņu līdz vienam mēnesim. Tu vari sagaidīt neto peļņu līdz 11% gadā.

Lai saglabātu līdzdalību aizdevumos, uzņēmums savā bilancē paturēs 10% no katra aizdevumu tirgū izvietotā kredīta. Turklāt visi E-cash kredīti ir nodrošināti ar atpirkšanas garantiju un tiks atpirkti, ja to atmaksa kavēsies 60 vai vairāk dienas. 

E-cash kredītus izsniedz tikai Ukrainas pilsoņiem vecumā no 20 līdz 65 gadiem. Lai saņemtu kredītu, aizņēmējam ir vajadzīgs aktīvs mobilā telefona numurs, bankas karte un laba kredītvēsture.

Ievērojot juridiskās prasības un investoru intereses, investori varēs iegūt pieeju E-Cash kredītiem, investējot Mintos grupas uzņēmuma SIA Mintos Finance izsniegtos aizdevumos E-Cash akcionāru sabiedrībai Melivesa Holdings Ltd.

Katra aizdevuma, ko Mintos Finance būs izsniedzis Melivesa Holdings Ltd, atmaksa tiks piesaistīta attiecīgā aizdevuma, ko Melivesa Holdings Ltd būs izsniedzis E-Cash, atmaksai, un šis aizdevums būs piesaistīts attiecīgā aizdevuma, ko E-Cash būs izsniedzis aizņēmējam, atmaksai. Mintos Finance aizdevumi būs tieši nodrošināti ar prasījuma ķīlu, kas izriet no E-Cash izsniegtajiem aizdevumiem aizņēmējiem. 

Izmanto iespēju diversificēt savu investīciju portfeli, tajā iekļaujot E-cash īstermiņa kredītus! Ja Tu izmanto Auto Invest, atceries attiecīgi atjaunināt tā iestatījumus.

 

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner