Ukrainas īstermiņa kredītu aizdevējs Alexcredit pievienojas Mintos!

Mēs Tev gribam sniegt pēc iespējas vairāk investīciju iespēju, tāpēc šodien ar lielu prieku Mintos aizdevumu tirgum pievienojam jaunu sadarbības partneri – īstermiņa aizdevēju no Ukrainas Alexcredit!

2017. gadā dibinātais Alexcredit ir vadošais pārstāvis Ukrainas tiešsaistes mikrokredītu tirgū. Pateicoties kredītspējas novērtēšanas algoritmam, kas ir balstīts uz pieteikumā norādīto informāciju, uzvedības datiem un aizņēmēju datu bāžu datiem, aizņēmēji kredīta lēmumu saņem ātrāk nekā 20 sekundēs. No kopējā kredītu pieteikumu skaita tiek apstiprināti 20-30% pieprasījumu.                       

Kopš darbības uzsākšanas Alexcredit ir piesaistījis 119 575 klientus. Taču šis rādītājs strauji pieaug, jo uzņēmums katru mēnesi apkalpo aptuveni 10 000 jaunu klientu. Uzņēmuma tipiskais aizņēmējs ir 18 līdz 65 gadus vecs, un viņam ir nepieciešama ātra pieeja finanšu pakalpojumiem.

Pēc 2019. gada marta datiem aizdevumu izsniedzējs ir izsniedzis 338 144 kredītus vairāk nekā 740,9 miljonu Ukrainas grivnu (aptuveni 23,9 miljoni eiro) apmērā. Uzņēmums darbojas saskaņā ar Ukrainas Finanšu pakalpojumu tirgus regulēšanas valsts komisijas regulējumu.

„Kāpēc mēs gribam pievienoties Mintos? Mums ir tehnoloģija, mēs saprotam tirgu, esam radījuši zīmolu un mēs uzrādām lieliskus finanšu rezultātus. Kopā ar Mintos mēs varam paplašināties ātrāk un sasniegt izcilus rezultātus!” uzsver Alexcredit direktors Jegorovs Vadims.

Alexcredit Mintos aizdevumu tirgū

Ukrainā izsniegtie Alexcredit īstermiņa kredīti Mintos ir izvietoti eiro valūtā, un tie ir diapazonā no 50 līdz 325 eiro ar 25 dienas ilgu atmaksas termiņu. Tu vari sagaidīt vidējo neto peļņu līdz 13% gadā.

Visi Alexcredit kredīti ir nodrošināti ar atpirkšanas garantiju. Tas nozīmē, ka aizdevumu izsniedzējs kredītu atpirks, ja tā atmaksa kavēsies 60 vai vairāk dienas. Turklāt, lai saglabātu līdzdalību aizdevumā, uzņēmums 10% no visiem Mintos izvietotajiem kredītiem paturēs savā bilancē.

Lai iegūtu pieeju Alexcredit kredītiem, investori varēs investēt Mintos Finance izsniegtos aizdevumos Alexcredit, kuru atmaksa ir atkarīga no gala aizņēmēja maksājumiem. Katrs aizdevums, ko Mintos Finance izsniegs Alexcredit, tiks piesaistīts attiecīgam Alexcredit izsniegtam kredītam gala aizņēmējam. Mintos Finance ir Mintos grupas uzņēmums. Detalizēts jaunās struktūras apraksts ir pieejams Mintos Finance aizdevuma līgumā un cesijas līgumā.

Alexcredit turpina palielināt savu Ukrainas tirgus daļu 

Alexcredit pozīcija Ukrainas tiešsaistes mikrokredītu tirgū strauji palielinās. Pēc 2018. gada novembra datiem uzņēmuma neto kredītportfelis ir vairāk nekā divi miljoni eiro. Alexcredit ieņēmumi 2019. gada pirmajā ceturksnī pieauga par 715% salīdzinājumā ar iepriekšējā gada atbilstošo periodu un par 38% salīdzinājumā ar iepriekšējo ceturksni.

Alexcredit Ukrainā izsniegto kredītu pievienošana investīciju portfelim ir vēl viena fantastiska iespēja diversificēt Tavu aizdevumu portfeli, un tas ir viens no efektīvākajiem veidiem, kā mazināt ar investēšanu saistīto risku. Ja Tu izmanto Auto Invest rīku, atceries attiecīgi atjaunināt tā iestatījumus.

 

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner