Ulepszone możliwości: Mintos Auto Invest

Z powodzeniem wprowadziliśmy nowe aktualizacje do Mintos Auto Invest, które wynikają z naszego pragnienia, aby zawsze oferować jak najlepsze doświadczenia inwestycyjne na Mintos. Zoptymalizowany Auto Invest działa teraz szybciej niż wcześniej, a my również przywróciliśmy licznik pożyczek. Czy wiesz, że już 83% inwestorów z Mintos korzysta z Auto Invest?

Dążymy, by oferować to, co najlepsze

[zrzut ekranu inwestora Mintos]
Kilka tygodni temu, funkcja Mintos Auto Invest nie działała idealnie, ponieważ produkt musiał być zoptymalizowany pod kątem rosnącego popytu ze strony inwestorów. Teraz gdy zoptymalizowaliśmy już kolejkowanie w Auto Invest, jest ono obsługiwane znacznie szybciej. Po dokonaniu optymalizacji przywracamy licznik pożyczek, a następnie wprowadzimy inne ulepszenia w zakresie projektowania i funkcjonalności Mintos Auto Invest, w oparciu o doświadczenie i opinie naszych inwestorów. Wspomniane aktualizacje są kolejnym krokiem w kierunku zwiększenia ogólnego komfortu korzystania z Mintos.

Nowe funkcje: już wkrótce 

Obecnie pracujemy nad aktualizacjami Mintos Auto Invest, które umożliwią lepszy przegląd strategii inwestorów realizowanych przez Auto Invest. 

Dzięki informacjom zwrotnym od inwestorów, nowa funkcja umożliwi użytkownikom dokładne monitorowanie, w jaki sposób ich strategie w Auto Invest są dywersyfikowane oraz w jakich terminach dokonano ostatnich inwestycji za pomocą określonych strategii inwestycyjnych. W ten sposób inwestorzy będą mogli łatwo zaobserwować, czy istnieje potrzeba dostosowania strategii Auto Invest do nowych preferencji. 

Innym dodatkiem do przeglądu dostępnego w Auto Invest będzie podgląd całkowitych kwot pożyczek, terminów i stóp procentowych. Ułatwi to inwestorom porównywanie wyników różnych strategii Auto Invest lub wyników poszczególnych portfeli w Auto Invest w porównaniu z portfelami innych produktów inwestycyjnych Mintos. 

Aktualizacje te są opracowywane z pomocą inwestorów Mintos, którzy sprawdzają prototypy w ramach testów użyteczności, zanim nowe funkcje zostaną wprowadzone do Mintos. 

Zgodnie z opiniami inwestorów i wymaganiami dotyczącymi naszego rozwoju, będziemy nadal optymalizować i rozwijać nasze produkty i usługi, aby zapewnić najlepsze możliwe doświadczenie dla ponad 170 000 inwestorów Mintos na całym świecie.

 

Udostępnij:

Masz coś, czym chciałbyś się podzielić?

Zadawaj pytania, dziel się swoimi przemyśleniami i dyskutuj z innymi inwestorami na forum Społeczności Mintos.

community-banner