Uwierzytelnianie dwupoziomowe jest już dostępne na Twoim rachunku inwestycyjnym

W Mintos, jednym z naszych najważniejszych priorytetów jest zapewnienie bezpieczeństwa Twoich danych. Są one dla nas ważne i dlatego zawsze staramy się je chronić, zabezpieczyć i udostępniać wyłącznie uprawnionym użytkownikom. Dlatego też, zgodnie z naszą polityką bezpieczeństwa, z przyjemnością ogłaszamy, że na Twoim rachunku inwestycyjnym możesz już teraz aktywować uwierzytelnianie dwuetapowe. Od teraz, wprowadzając kod weryfikacyjny po wpisaniu swoich standardowych danych logowania, możesz wprowadzić dodatkową warstwę bezpieczeństwa na swoim rachunku inwestycyjnym.

Dlaczego uwierzytelnianie dwupoziomowe jest ważne?

Uwierzytelnianie dwupoziomowe pomaga chronić Twój rachunek inwestycyjny przed nieuprawnionym dostępem w wyniku przechwycenia hasła, ataków phishingowych i innych cyberprzestępstw. Aby mieć pewność, że jesteś jedyną osobą, która loguje się na Twoim rachunku, logowanie za pomocą uwierzytelniania dwupoziomowego wymaga podania Twojego hasła oraz Twojego Klucza Bezpieczeństwa, który będziesz wprowadzać za pomocą aplikacji znajdującej się na Twoim telefonie. Oznacza to, że nawet w przypadku, gdy ktoś wejdzie w posiadanie Twojego hasła, to bez Twojego telefonu lub innego zaufanego urządzenia, nie będzie w stanie uzyskać dostępu do Twojego rachunku inwestycyjnego.

W jaki sposób aktywować uwierzytelnianie dwupoziomowe?

– Jeśli jeszcze jej nie posiadasz, zainstaluj aplikację Google Authenticator na swoim urządzeniu działającym na systemie Android lub iOS. Jeśli potrzebujesz pomocy przy uruchomieniu uwierzytelniania, wejdź na stronę pomocy Google;

Zeskanuj kod QR w sekcji „Ochrona” w ustawieniach swojego profilu Mintos, za pomocą aplikacji Google Authenticator;

– Wprowadź dwuskładnikowy kod uwierzytelniający podany przez aplikację Google Authenticator.

 

Udostępnij:

Masz coś, czym chciałbyś się podzielić?

Zadawaj pytania, dziel się swoimi przemyśleniami i dyskutuj z innymi inwestorami na forum Społeczności Mintos.

community-banner