Uz laiku pārtraukta jaunu Eurocent aizdevumu izvietošana

Mintos aizdevumu tirgū uz laiku ir apturēta jaunu Eurocent aizdevumu izvietošana. Šādu lēmumu Mintos vadība pieņēma, ņemot vērā to, ka Eurocent nav veicis maksājumu par savām korporatīvajām obligācijām.

2017. gada 8. jūnijā Eurocent bija jaatmaksā savas obligācijas 1.8 miljonu Polijas zlotu (EUR 425 000) apmērā. Saskaņā ar uzņēmuma sniegto informāciju, atmaksa netika veikta, jo ir aizkavējies jauna finansējuma piesaistes sarunu process.

Obligāciju neatmaksāšanas dēļ Mintos aizdevumu tirgus vadība pieņēma lēmumu pārtraukt jaunu Eurocent aizdevumu izvietošanu pirmreizējā tirgū, kā arī atgriezt visas investīcijas, kuru maksājumi vēl bija ceļā pie aizdevumu izsniedzēja. Turklāt, sākot no šodienas, 26. jūnija, darbības ar Eurocent aizdevumiem ir apturētas arī otrreizējā tirgū. Šie ierobežojumi būs spēkā, līdz tiks atrisināta obligāciju atmaksa.

Mintos aizdevumu tirgus vadība uztur ciešu kontaktu ar Eurocent vadību. Kopīgas tikšanās laikā Eurocent vadība iepazīstināja ar konkrētu rīcības plānu obligāciju atmaksai – pirmkārt, mēģinot pagarināt obligāciju termiņu, un, otrkārt, noslēdzot sarunas ar investoru vai izmantojot alternatīvus finansējuma avotus.

Eurocent turpina apkalpot aizdevumus un saņemt aizņēmēju maksājumus, kas tiek pārskaitīti Mintos aizdevumu tirgum un tālāk izmaksāti investoriem.

Rūpējoties par Mintos aizdevumu tirgus investoru interesēm, mēs turpinām rūpīgi uzraudzīt situāciju un informēsim Tevi par jaunumiem. Jautājumu gadījumā, lūdzu, sazinies ar mums!

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner