Uzlabojumi Mintos Auto Invest lietotāja pieredzē

Mēs esam veiksmīgi ieviesuši jaunus Mintos Auto Invest uzlabojumus, lai sniegtu aizvien labāku investēšanas pieredzi Mintos aizdevumu tirgū. Optimizētais Auto Invest tagad darbojas vēl ātrāk, un tajā atkal ir pieejams aizdevumu skaitītājs. Vai zināji, ka 83% Mintos investoru izmanto Auto Invest?

Tiecoties pēc labākā

[Mintos investora ekrānuzņēmums]
Pirms dažām nedēļām Mintos Auto Invest rīka darbībā bija vērojamas problēmas, jo to bija nepieciešams optimizēt pieaugošajam investoru pieprasījumam. Tagad Auto Invest rinda ir optimizēta, un tā tiek apstrādāta daudz ātrāk. Pēc optimizācijas atkal ir pieejams aizdevumu skaitītājs, un drīzumā tiks veikti vēl citi Mintos Auto Invest dizaina un funkcionalitātes uzlabojumi, ņemot vērā mūsu investoru pieredzi un atsauksmes. Minētie uzlabojumi ir vēl viens solis tuvāk mērķim uzlabot vispārējo Mintos lietotāja pieredzi.

Drīzumā – jaunas funkcijas

Šobrīd mēs strādājam pie Mintos Auto Invest uzlabojumiem, kas nodrošinās labāku investoru izveidoto Auto Invest stratēģiju pārskatu.

Ņemot vērā investoru atsauksmes, jaunā funkcija lietotājiem ļaus cieši uzraudzīt, kā tiek diversificētas viņu Auto Invest stratēģijas, un kad tika veiktas pēdējās investīcijas, izmantojot konkrētu investīciju stratēģiju. Tādā veidā investori varēs viegli pamanīt, vai ir nepieciešams pielāgot viņu Auto Invest stratēģijas ar jaunām preferencēm.

Vēl viens Auto Invest pārskata papildinājums būs kopējo aizdevumu, termiņu un procentu likmju rādītāju priekšskatījums. Ar tā palīdzību investoriem būs vieglāk salīdzināt dažādu Auto Invest stratēģiju darbības rezultātus vai individuāla Auto Invest portfeļa darbības rezultātus salīdzinājumā ar citu Mintos investēšanas produktu portfeļiem.

Šie uzlabojumi tiek izstrādāti ar Mintos investoru atbalstu, jo, pirms jaunu funkciju ieviešanas, viņi validē prototipus, veicot lietojamības testus.

Mēs turpināsim optimizēt un izstrādāt mūsu produktus un pakalpojumus, ņemot vērā investoru atsauksmes un prasības, lai turpinātu nodrošināt vislabāko pieredzi vairāk nekā 170 000 Mintos investoru visā pasaulē.

 

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner