Uzyskaj dostęp do Auto Invest przed jego oficjalnym uruchomieniem!

Z przyjemnością informujemy, że narzędzie Auto Invest, które jest wykorzystywane przez tak wielu spośród naszych inwestorów w celu pozyskania lepszych doświadczeń inwestycyjnych na Rynku Pierwotnym, od dnia 3 grudnia 2018 roku będzie dostępne dla inwestycji dokonywanych na naszym Rynku Wtórnym. 

Jak uzyskać wcześniejszy dostęp?

Jeśli chciałbyś znaleźć się wśród pierwszych użytkowników, którzy uzyskają wcześniejszy dostęp do tej funkcjonalności oraz jeśli chcesz przekazywać nam cenne informacje zwrotne i mieć wpływ na dalszy rozwój naszego produktu, wystarczy, że spełniasz jedno z poniższych kryteriów*:

  • Poleć przyjaciela

Podziel się swoim doświadczeniami związanymi z inwestowaniem na platformie Mintos ze swoimi przyjaciółmi, zaproś dwóch aktywnych inwestorów** i uzyskaj wcześniejszy dostęp do narzędzia Auto Invest na Rynku Wtórnym. (Dotyczy jedynie przyjaciół zaproszonych w okresie od 19.09 do 14.11)

  • Inwestuj na platformie Mintos

Zwiększ swoje obecne saldo inwestycji o 5 000 EUR przed terminem oficjalnego uruchomienia narzędzia, a będziesz mógł zacząć korzystać z Auto Invest na Rynku Wtórnym przed jego oficjalnym uruchomieniem.

  • Pro-inwestorzy

Zostań Pro-inwestorem – oferta jest przeznaczona dla aktywnych inwestorów, którzy zainwestowali co najmniej 50 000 EUR. Aby dowiedzieć się, w jaki sposób można zostać pro-inwestorem i zbierać nagrody, kliknij na poniższy link.

Więcej

* Ta opcja zostanie odblokowana po 24 godzinach od spełnienia jednego z wymaganych kryteriów

** Inwestor, który po zarejestrowaniu na Mintos dokonał inwestycji w wysokości co najmniej 10 EUR

Udostępnij:

Masz coś, czym chciałbyś się podzielić?

Zadawaj pytania, dziel się swoimi przemyśleniami i dyskutuj z innymi inwestorami na forum Społeczności Mintos.

community-banner