Uzyskaj zwrot części środków (cashback) w wysokości 1% w przypadku pożyczek GetBucks udzielanych w Afryce

Kolejna znakomita okazja, aby powiększyć swoje zyski na Mintos. Firma GetBucks uruchomiła właśnie kampanię zwrotu części środków (cashback), ważną od 19.03.2020 do 25.03.2020. Zapisz się tutaj, aby zakwalifikować się do otrzymania zwrotu części środków w wysokości 1% z tytułu pożyczek GetBucks z ponad 24-miesięcznym okresem zapadalności, udzielanych w Botswanie i Kenii. 

O kampanii

Możesz uzyskać zwrot części środków w wysokości 1%, inwestując co najmniej 100 EUR w udostępniane w euro (EUR) pożyczki firmy GetBucks z Botswany i Kenii z ponad 24-miesięcznym terminem zapadalności. Kwalifikują się tylko inwestycje na rynku pierwotnym Mintos (dokonane ręcznie lub poprzez Auto Invest). Minimalna kwota inwestycji wynosi 100 EUR. Jeśli chcesz otrzymać zwrot części środków, musisz zapisać się do kampanii przed dokonaniem inwestycji. Zwrot środków zostanie przelany na Twoje konto Mintos w terminie 7 dni roboczych po dokonaniu inwestycji.

Należy pamiętać, że kwalifikują się tylko inwestycje dokonane na rynku pierwotnym Mintos. Jeśli chcesz otrzymać zwrot części środków, musisz zapisać się do kampanii przed dokonaniem inwestycji.

Informacje o firmie GetBucks

GetBucks jest już obecna na Mintos, udostępniając pożyczki pochodzące z Kenii i Botswany. Firma jest oddziałem MyBucks, luksemburskiej spółki notowanej na giełdzie papierów wartościowych we Frankfurcie. Firma MyBucks, która jest pionierem w oferowaniu usług finansowych na kontynencie afrykańskim, prowadzi działalność w 11 krajach afrykańskich. Firma GetBucks została po raz pierwszy uruchomiona i wprowadzona na rynek Republiki Południowej Afryki w 2011 roku i od tego czasu odnotowuje gwałtowny wzrost liczby pożyczek i produktów, do czego przyczynia się koncentracja na wykorzystaniu FinTech i solidnej obsłudze klienta.

Udostępnij:

Masz coś, czym chciałbyś się podzielić?

Zadawaj pytania, dziel się swoimi przemyśleniami i dyskutuj z innymi inwestorami na forum Społeczności Mintos.

community-banner