Vadošais biznesa aizdevējs no Krievijas Mikro Kapital pievienojas Mintos!

JSC MFC Mikro Kapital (Mikro Kapital) ir uzsācis sadarbību ar Mintos un piedāvā iespēju investēt Krievijas Federācijā izsniegtos biznesa kredītos. No Krievijas rubļos izvietotajiem kredītiem Tu vari gūt vidējo neto peļņu līdz 15% gadā, savukārt no eiro kredītiem tā būs līdz 9% gadā.

Mikro Kapital ietilpst Mikro Kapital grupā – globālā holdinga uzņēmumā, kas apvieno finanšu iestādes Itālijā, Šveicē, Luksemburgā, Armēnijā, Krievijā, Baltkrievijā, Rumānijā, Moldovā, Tadžikistānā un citās valstīs. Grupa tika izveidota 2008. gadā, un 2018. gada 31. decembrī grupas kopējais pārvaldībā esošo aktīvu apjoms sasniedza 450 miljonus eiro.

Uzņēmumu vadības komandu veido starptautiskajā un vietējā tirgū pieredzējuši profesionāļi. Uzņēmuma mērķis ir nodrošināt finanšu plūsmas mikrouzņēmējiem, kā arī maziem un vidējiem uzņēmumiem (MVU).

Šobrīd uzņēmumā strādā 220 darbinieki, un tam ir 46 biroji blīvi apdzīvotos Krievijas reģionos. Tas ir piesaistījis 6000 klientu, un 2018. gada 31. decembrī tā neto kredītportfelis bija 21,3 miljoni eiro.

Uzņēmums ieņem līderpozīciju starp mikrofinansēšanas institūcijām (MFI), pamatojoties uz 2018. gada portfeļa dinamikas rādītājiem, un ir viens no top trīs MFI, kas Krievijā izsniedz nodrošinātus kredītus. Kopš 2008. gada Mikro Kapital ir izsniedzis kredītus 433 miljonu eiro apmērā. To regulē un licencē Krievijas Centrālā banka.

„Viena no mūsu uzņēmuma kā finanšu organizācijas galvenajām stratēģijām ir diversifikācija. Tā kā Mintos ir digitalizēts, tad tā ir lieliska iespēja piesaistīt līdzekļus no individuāliem investoriem par pieņemamu cenu. Tanī pat laikā mēs uzskatām, ka tādas platformas kā Mintos kļūst arvien populārākas, pateicoties to efektīvajiem biznesa modeļiem, un mēs gribam būt daļa no šīs attīstības,” komentēja Mikro Kapital ģenerāldirektors Hakobs Kotsanjans.

Mikro Kapital piedāvā jaunas iespējas Mintos

Mikro Kapital investīcijām Mintos aizdevumu tirgū piedāvā Krievijā izsniegtus biznesa kredītus, un tam ir piešķirts A- Mintos reitings. Kredīti tiek izvietoti gan Krievijas rubļos, gan eiro, un neto gada peļņa no tiem ir attiecīgi līdz 15% un līdz 9%.

Aizdevumu tirgū ir pieejami Mikro Kapital kredīti diapazonā no 5000 līdz 40 000 eiro un no 365 000 līdz 2 900 000 Krievijas rubļu. Kredītu termiņš ir robežās no 9 līdz 24 mēnešiem.

Visi Mikro Kapital kredīti ir nodrošināti ar atpirkšanas garantiju un tiks atpirkti, ja to atmaksa kavēsies 60 vai vairāk dienas. Turklāt, lai saglabātu savu līdzdalību aizdevumā, uzņēmums paturēs 5% no katra Mintos izvietotā kredīta.

Mikro Kapital 2018. gadā uzrāda labus rezultātus

Mikro Kapital 2018. finanšu gadā sasniedza spēcīgus rezultātus. Uzņēmuma kredītportfelis salīdzinājumā ar iepriekšējā gada atbilstošo periodu palielinājās par 243,5%, un tā neto ieņēmumi sasniedza 137 000 eiro, kas ir par 61,2% vairāk nekā 2017. gadā.

 

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner