Viens no Igaunijā vadošajiem aizdevumu izsniedzējiem ir pievienojies Mintos

19.06.2018

mintosblog

Placet Group­­ – viens no vadošajiem aizdevumu izsniedzējiem Igaunijā, ir pievienojies Mintos! Tagad Tev ir iespēja investēt tā patēriņa kredītos. Uzņēmums kredītus Igaunijā izsniedz ar zīmoliem smsmoney.ee, smsraha.ee un laen.ee. Izmanto lielisko iespēju gūt neto peļņu līdz 10% gadā!

Placet Group ir respektabls nebanku finanšu aizdevējs. Tas uzsāka darbību pirms vairāk nekā dekādes – 2005. gadā un 2007. gadā izveidoja savu pirmo zīmolu Igaunijā. Šajā laikā grupa ir paplašinājusi savu zīmolu skaitu Igaunijā, kā arī uzsākusi darbību Lietuvā un Polijā. Tās mērķis ir sniegt klientiem individuālu pieeju, kvalitatīvu un ātru apkalpošanu un pārredzamību. Šīs vērtības ir piesaistījušas vairāk nekā 125 000 unikālo klientu Igaunijā.

“Mēs esam sekojuši līdzi Mintos darbībai ilgu laiku, un aizdevumu tirgus ir piedzīvojis strauju izaugsmi un sasniedzis ievērojamus panākumus investīciju tirgū. Zinām, ka panākumi nenāk bez piepūles, un Mintos komandu veido uzņēmīgi speciālisti. Mēs Mintos uztveram kā spēcīgu, uzticamu un profesionālu investīciju partneri, un ar aizdevumu tirgus palīdzību plānojam palielināt savu tirgus daļu un apsveram iespēju ieiet jaunos kredītu tirgos,” komentē Placet Group OÜ vadītājs Genādijs Krotovs.

Mintos izvietotie Igaunijā izsniegtie Placet Group patēriņa kredīti ir vidēji EUR 500 lieli, bet kopējais uzņēmuma piedāvāto kredītu diapazons aizdevumu tirgū ir no EUR 100 līdz EUR 7500. Atmaksas periods ir 30 dienas līdz piecus gadus garš, taču visbiežāk tas ir 30 dienas līdz viens gads. Tu vari sagaidīt neto peļņu līdz 10% gadā.

Visi Placet Group aizdevumi ir nodrošināti ar atpirkšanas garantiju. Tas nozīmē, ja aizdevuma atmaksa kavēsies vairāk nekā 60 dienas, aizdevumu izsniedzējs aizdevumu atpirks. Turklāt, lai nodrošinātu savu un investoru interešu sasaisti, uzņēmuma līdzdalība aizdevumos būs 5%. Placet Group vēsturiski ir zemi kavētu maksājumu rādītāji. Aizdevumu ar kavētu atmaksu īpatsvars uzņēmuma kredītportfelī ir aptuveni 5%.

Placet Group ir labi kapitalizēts uzņēmums ar pašu kapitāla/aktīvu rādītāju 73% apmērā, un kopš 2007. gada tas Igaunijā ir izsniedzis aptuveni 550 000 aizdevumu 180 milj. eiro apmērā. 2017. gada beigās tā neto kredītportfelis Igaunijā bija 15 milj. eiro, savukārt apgrozījums sasniedza 6,2 milj. eiro un peļņa 2 milj. eiro. Uzņēmums arī turpmāk Igaunijā prognozē stabilu izaugsmi un peļņu.

Nepalaid garām šo lielisko iespēju investēt Placet Group Igaunijā izsniegtos patēriņa kredītos. Ja Tu izmanto Auto Invest rīku, atceries attiecīgi atjaunināt tā iestatījumus.

Par uzņēmumu 

Placet Group ir viens no Igaunijā vadošajiem nebanku kredītdevējiem, kas izsniedz nodrošinātus un nenodrošinātus kredītus privātpersonām un juridiskām personām, koncentrējoties uz patēriņa un īstermiņa kredītiem. Grupa tika nodibināta 2005. gadā un 2007. gadā izveidoja savu pirmo zīmolu Igaunijas tirgū. Šajā laikā grupa ir paplašinājusi savu zīmolu skaitu Igaunijā, kā arī uzsāka izsniegt kredītus Lietuvā 2011. gadā un Polijā 2015. gadā. Grupas prioritāte ir individuāla pieeja klientiem, augstas kvalitātes pakalpojums un darbības efektivitāte un pārredzamība.

Komentāri

Meklēt

Important

Seko mums