Viens no Krievijā vadošajiem tiešsaistes aizdevējiem Creditter pievienojas Mintos

Creditter (bijušais SmartCredit) – tiešsaistes aizdevējs no Krievijas, ir pievienojies Mintos aizdevumu tirgum! Tagad Tu vari investēt uzņēmuma īstermiņa kredītos un gūt gada neto peļņu līdz 11% EUR valūtā un līdz 17% RUB valūtā. 

SmartCredit pakalpojums tika izveidots 2014. gadā, lai dažādām klientu grupām nodrošinātu lielāku pieejamību tiešsaistes mikrokredītiem, kā arī šo procesu padarītu ērtāku, ātrāku un drošāku. 2019. gadā SmartCredit veica uzņēmējdarbības pārstrukturēšanu un zīmola maiņu, lai aptvertu gadu gaitā gūto pieredzi un zināšanas. Rezultātā ir izveidots jauns zīmols Creditter un, ņemot vērā jaunākās nozarē valdošās tendences, ir uzlabots arī mājaslapas dizains un lietojamība.

Šo izmaiņu rezultātā aizdevuma piešķiršanas process aizņēmējam ir kļuvis ātrāks un ērtāks, un jaunā zīmola dizains ir piesaistījis aizvien vairāk klientu.

Creditter, kura galvenais birojs atrodas Krievijas galvaspilsētā Maskavā, nodarbina aptuveni 200 augsti kvalificētus profesionāļus. Kopš uzņēmuma dibināšanas, tas ir izsniedzis mikrokredītus 50 miljonu EUR apmērā, un tā pašreizējais neto kredītportfelis ir 2,6 miljoni EUR. Uzkrātajā klientu bāzē ir vairāk nekā 1 miljons aizņēmēju.

Tipiskais klients ir 30 gadus vecs vīrietis ar augstāko izglītību, kurš mēnesī nopelna 500 EUR. Creditteratrodas stingrā Krievijas Federācijas centrālās bankas uzraudzībā, un tam ir piešķirts mikrofinansēšanas organizācijas statuss, kas nozīmē, ka uzņēmums var pieņemt depozītus no privātiem investoriem.

Creditter samazina riskus, izmantojot inovācijas

Uzņēmuma biznesa modelis ir balstīts uz patentētu klientu kredītspējas novērtēšanas modeli, kas ļauj strādāt ar zemākiem riskiem, vienlaikus saglabājot augstu rentabilitātes līmeni un apkalpojot lielu skaitu klientu. Darbā ar klientiem un biznesa partneriem Creditter ievēro atbildības un pārredzamības principus.

Creditter Mintos aizdevumu tirgū

Creditter īstermiņa kredīti ir diapazonā no 30 EUR līdz 400 EUR ar 7 līdz 30 dienas ilgu atmaksas termiņu. Vidējais kredīta apmērs ir 150 EUR.

Lai saskaņotu savas un investoru intereses, Creditter savā bilancē paturēs 10% no katra Mintos izvietotā kredīta. Visiem Creditter kredītiem tiek nodrošināta atpirkšanas garantija, un Creditter uzņemsies saistības atpirkt visus kavētos kredītus.

Ievērojot juridiskās prasības un investoru intereses, investori varēs iegūt pieeju Creditter kredītiem, investējot Mintos Finance Estonia izsniegtajos aizdevumos Mintos Finance LV.

Katra aizdevuma, kuru Mintos Finance Estonia būs izsniedzis Mintos Finance LV, atmaksa tiks piesaistīta attiecīgā aizdevuma, kuru Mintos Finance LV būs izsniedzis Creditter, atmaksai, un šis aizdevums būs piesaistīts attiecīgā aizdevuma, kuru Creditter būs izsniedzis aizņēmējam, atmaksai. Mintos Finance Estonia aizdevumi būs tieši nodrošināti ar prasījuma ķīlu, kas izriet no Creditter izsniegtajiem aizdevumiem aizņēmējiem.

Mintos aizdevumu tirgū Creditter ir saņēmis “C+” Mintos reitingu.

Izmanto iespēju investēt Krievijā izsniegtos Creditter īstermiņa kredītos! Atceries iekļaut Creditter kredītus savā portfelī.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner