Vylepšení výkonnosti: Mintos Auto Invest

Úspěšně jsme implementovali nová vylepšení našeho nástroje Mintos Auto Invest, na základě našeho přání vždy přinést lepší investiční zážitek investorům na platformě Mintos. Optimalizovaný Auto Invest nyní pracuje rychleji než doposud a také jsme opět zprovoznili počítadlo půjček. Věděli jste, že 83 % našich Mintos investorů využívá nástroj Auto Invest?

Usilujeme o to nejlepší

[Capturas de pantallas de inversores de Mintos]
Před několika týdny nefungoval nástroj Mintos Auto Invest dokonale, jelikož potřeboval být optimalizován pro rostoucí poptávku investorů. Nyní, když jsme optimalizovali „frontu“ na nástroji Auto Invest, tak je tato fronta zpracována mnohem rychleji. Po optimalizaci přinášíme zpět také počítadlo půjček, po kterém budou následovat další vylepšení designu a funkčnosti nástroje Mintos Auto Invest na základě zkušeností a zpětné vazby od našich investorů. Zmíněná vylepšení jsou jen dalším krokem k vylepšení celkové uživatelské zkušenosti na plaformě Mintos.

Nové funkce: již brzy 

Momentálně pracujeme na vylepšeních nástroje Mintos Auto Invest, které usnadní lepší přehled v Auto Invest strategiích našich investorů.

Na základě zpětné vazby od našich investorů umožní nové funkce uživatelům pozorně sledovat, jak jsou jejich Auto Invest strategie diverzifikovány a kdy byla prostřednictvím konkrétních investičních strategie provedena poslední investice. Díky této funkci si budou investoři moci snadno všimnout, že je třeba upravit své stávající  Auto Invest strategie s novými preferencemi. 

Dalším doplňkem Auto Invest přehledu budou celkové údaje o půjčkách, podmínkách a úrokových sazbách. Investorům to usnadní srovnání výkonnosti různých Auto Invest strategií nebo výkonnosti jednotlivých Auto Invest portfolií ve srovnání s portfolii jiných investičních produktů platformy Mintos. 

Tyto vylepšení jsou vyvíjeny s pomocí Mintos investorů, kteří zkoušejí jejich prototypy pomocí testů použitelnosti, než jsou nové funkce uvedeny na platformu Mintos.

Díky zpětné vazbě od investorů a požadavkům našeho růstu budeme pokračovat v optimalizaci a vývoji našich produktů a služeb tak, abychom i nadále poskytovali ty nejlepší možné investiční zážitky pro více než 170 000 Mintos investorů z celého světa. 

 

Sdílet:

Chcete se podělit o svůj názor?

Pište své nápady, pokládejte dotazy a diskutujte s jinými investory na našem diskuzním fóru Mintos Community.

community-banner