Výnosy nebo likvidita? Proč ne obojí? Mintos představuje Invest & Access.

Jednou z klíčových otázek investora je likvidita – jak snadno může převést svoji investici na hotovost? Investoři museli v minulosti často dělat kompromis mezi vysokým výnosem nebo vysokou likviditou. Chtěli jsme, aby naši investoři na tom byli lépe, a proto jsme vytvořili nový způsob investování, který kombinuje to nejlepší z obou světů. Hrdě Vám představujeme nástroj Mintos Invest & Access!

Jak to funguje?

Invest & Access je plně automatizovaný způsob investování. Na začátku nastavíte pouze částku, kterou chcete investovat a získáte portfolio úvěrů, které je diverzifikováno napříč tržištěm a nabízí skvělý výnos.

Co je na Invest & Access speciálního?

Na rozdíl od mnoha jiných investičních příležitostí, Vám nástroj Invest & Access dlouhodobě neomezí přístup k Vašim finanční prostředkům. Pokud je budete brzy potřebovat, tak si je můžete nechat kdykoliv vyplatit, bez žádných dotazů a žádných dalších nákladů.

Jaká je očekávaná úroková sazba?

Kolik vyděláte závisí na tom, co je ve Vašem portfoliu a co je na tržišti k dispozici. Nástroj Invest & Access je optimalizován pro velikost portfolia 500 EUR a více. V případě, že je Vaše investice méně než 500 EUR ve chvíli tvorby portfolia, tak můžete dosáhnete nižších výnosů. Abyste dosáhli optimální výkonosti portfolia, tak Vám doporučujeme investovat 500 € a více.

Kde je háček?

Jako u každé jiné transakce, tak také nástroj Invest & Access potřebuje stranu kupujícího, jelikož Vaše půjčky budou prodány jiným investorům. Pokud na tržišti není dostatečná poptávka, tak prodej může trvat o něco déle.

– Dejte nám vědět, kolik chcete vyplatit a my z Vašeho portfolia vezmeme půjčky, které nejsou v prodlení, a prodáváme je investorům pomocí nástroje Invest & Access.

– Pokud je půjčka ve Vašem portfoliu v prodlení, tak své finanční prostředky můžete získat, jakmile bude půjčka opět řádně splácena nebo se aktivuje garance zpětného odkoupení.

– Půjčky v prodlení můžete také prodat na Sekundárním trhu (již brzy).

Začít investovat

Sdílet:

Chcete se podělit o svůj názor?

Pište své nápady, pokládejte dotazy a diskutujte s jinými investory na našem diskuzním fóru Mintos Community.

community-banner