Začněte rok s cashback bonusem od Wowwo!

Víme, že investoři Mintos milují naše cashback kampaně, proto dnes s radostí oznamujeme, že Wowwo, úvěrová společnost z Turecka specializující se na autopůjčky, brzy nabídne 1% cashback u všech svých úvěrů dostupných na primárním trhu Mintos. Tato speciální akce je platná po dobu jednoho měsíce od 1. února 2020 do 29. února 2020. 

K získání nároku na cashback bonus musíte investovat alespoň 100 € do úvěrů Wowwo. 

Pouze investice provedené na Primárním trhu mají nárok na cashback (investováním ručně a prostřednictvím Auto Invest). Chcete-li cashback získat, musíte se před provedením investice do kampaně zapojit. Investice provedené před zapojením se do kampaně nebo provedené prostřednictvím Invest & Access nemají nárok na cashback.

Další informace naleznete v Podmínkách kampaně.

Více o Wowwo 

Společnost Wowwo byla založena v roce 2016, sídlí v Istanbulu a svou činnost provozuje ve více než 54 městech po celém Turecku. S pomocí svých 130 zaměstnanců, více než 2000 partnerských dealerství a online systému transakcí nabízí Wowwo spotřebitelům v Turecku prodej ojetých automobilů s přímým modelem financování. Všechny úvěry Wowwo jsou nabízeny s garancí zpětného odkupu a dále jsou zajištěny zástavním právem na vozidlo.

Sdílet:

Chcete se podělit o svůj názor?

Pište své nápady, pokládejte dotazy a diskutujte s jinými investory na našem diskuzním fóru Mintos Community.

community-banner