Zapraszanie znajomych do dołączenia do Mintos i śledzenie swoich wyników jeszcze nigdy nie było tak proste!

Chcemy Wam podziękować za to, że jesteście aktywnymi inwestorami na rynku Mintos i że zapraszacie swoich znajomych do dołączenia do platformy.

Jak wiecie, 4 lipca 2018 r. ruszyła nasza promocja “Poleć znajomemu”, w której za każde skuteczne polecenie zarówno Ty, jak i Twój znajomy, otrzymacie dodatkowe środki w wysokości 1% zainwestowanej przez znajomego kwoty! Promocja zakończy się 6 sierpnia 2018 r., zatem wciąż masz czas, aby zaprosić swoich znajomych i otrzymać bonus!

Więcej informacji na temat promocji znajduje się w RegulaminieTutaj dowiesz się więcej o promocji “Poleć znajomemu”

Aby korzystanie z Mintos było jak najprostsze, dodaliśmy nową funkcję Google, która pomoże Ci udostępnić kod promocyjny „Poleć znajomemu” znajomym z Twojej listy kontaktów Google – i to za pomocą zaledwie kilku kliknięć.  

Zapraszanie znajomych jest teraz jeszcze prostsze i szybsze. Wszystko, co musisz zrobić, to:

– zalogować się na swoje konto inwestora,   

– kliknąć: „Poleć znajomemu i otrzymaj premię!”,

– importować kontakty i wysłać zaproszenie.

Ponadto możesz śledzić swoje wyniki, dzięki nowemu zestawieniu wyników programu „Poleć znajomemu”. Opcja ta informuje o liczbie e-maili wysłanych znajomym, potencjalnym zarobku na podstawie wcześniejszych programów “Poleć znajomemu”, liczbie poleceń oraz faktycznym zarobku dzięki udziałowi w obecnym programie.

Promocja jest ograniczona czasowo, więc nie strać tej doskonałej okazji. Już dziś udostępnij kod, zacznij otrzymywać premię i śledź swoje wyniki z udziału w promocji „Poleć znajomemu”!

Udostępnij:

Masz coś, czym chciałbyś się podzielić?

Zadawaj pytania, dziel się swoimi przemyśleniami i dyskutuj z innymi inwestorami na forum Społeczności Mintos.

community-banner