Zenka Finance no Kenijas pievienojas Mintos!

Mintos aizdevumu tirgum ir pievienojies viens no Kenijā straujāk augošajiem digitālo kredītu izsniedzējiem Zenka Finance! Tagad Tu vari investēt dinamiski attīstošajā patēriņa kredītu sektorā un gūt labumu no tehnoloģiju un inovāciju sniegtajām iespējām.

Zenka misija ir sniegt klientiem augstas klases, elastīgu un mērogojamu finanšu produktu izvēli, lai viņiem palīdzētu sasniegt finansiālo iekļaušanu un izveidot ekonomiskās izaugsmes trajektoriju.

Finanšu tehnoloģiju uzņēmums Zenka Finance tika izveidots 2018. gada decembrī ar mērķi nodrošināt inovatīvus un elastīgus patēriņa kredītu produktus 5 līdz 200 ASV dolāru apmērā ar atmaksas termiņu no 1 līdz 61 dienai. Zenka ir kļuvis par uzticamu partneri tūkstošiem aizņēmēju Kenijā, pateicoties fokusam uz klientu apmierinātību apvienojumā ar uz datiem balstītu pieeju.

Zenka izceļas ar līdz šim nebijušu funkciju ieviešanu Kenijas tirgū. Pirmkārt, Zenka kredīti ir pilnībā elastīgi, proti, klienti paši nosaka atmaksas termiņa ilgumu, kas ir atbilstošs viņu vajadzībām, bet nepārsniedz 61 dienu. Turklāt klientiem ir iespēja arī palielināt kredīta summu sev piešķirtā limita ietvaros, piesakoties papildu naudas saņemšanai.

“Zenka Finance jau kādu laiku meklēja uzticamu un elastīgu finansējumu, kas mums palīdzētu turpināt tālāku attīstību un ļautu izmantot tehnoloģiju un inovāciju sniegtās iespējas klientu finanšu vajadzību apmierināšanā. Tāpēc mēs nolēmām pievienoties Mintos – vienam no pasaulē labākajiem aizdevumu tirgiem! Esam pārliecināti, ka šī sadarbība apvienojumā ar mūsu apņēmību, plaukstošo Kenijas ekonomiku, labvēlīgiem vietējiem apstākļiem un atbilstošām investīcijām ļaus sasniegt līdera pozīciju digitālo kredītu tirgū.

Mēs esam vieni no Digitālo aizdevēju asociācijas Kenijā (Digital Lenders Association in Kenya) dibinātājiem, jo gribam aktīvi piedalīties spēcīgas nākotnes nodrošināšanā digitālās kreditēšanas nozarei, kuras pamatā ir labākā kreditēšanas prakse un patērētāju aizsardzība, kas tiek nodrošināta ieinteresēto pušu, regulatoru un klientu sadarbības ceļā,” komentē Zenka vadītājs Robert Masinde.

Zenka koncentrējas uz pieejamību

Lai izdzīvotu, mūsdienu uzņēmumiem ir jāizmanto tehnoloģijas, tāpēc Zenka ir ieviesis virkni mākslīgā intelekta algoritmu, lai pilnībā automatizētu kreditēšanas un klientu apkalpošanas procesus. Uz mākslīgo intelektu balstīti risinājumi kredītspējas novērtēšanas, parādu piedziņas, kredītu ņemšanas rādītāju prognozēšanas, klientu apkalpošanas, krāpniecības un klientu zaudēšanas novēršanas jomās veido unikālu Zenka mākslīgā intelekta kompetenci (iespējams, vienīgais šāda veida risinājums Kenijas aizdevēju starpā).

Zenka koncentrējas uz klientiem pieejama produkta nodrošināšanu – kredītam ir iespējams pieteikties, izmantojot Android un iOS lietotnes, kā arī citus līdzekļus.

Zenka Mintos aizdevumu tirgū

Tu tagad vari investēt Kenijā izsniegtos Zenka patēriņa kredītos, kas Mintos ir izvietoti eiro (EUR) valūtā. Mintos ir pieejami kredīti diapazonā no 12 EUR līdz 182 EUR ar 1 līdz 61 dienu ilgu atmaksas termiņu. Tu vari sagaidīt neto peļņu līdz 12% gadā.

Visi Mintos pieejamie Zenka kredīti ir nodrošināti ar atpirkšanas garantiju – uzņēmums atpirks kredītus, kuru atmaksa kavēsies 60 vai vairāk dienas. Papildus tam uzņēmums savā bilancē paturēs 10% no katra aizdevumu tirgū izvietotā kredīta.

Kopš darbības uzsākšanas, Zenka ir izsniedzis kredītus aptuveni 5 miljonu eiro apmērā.

Izmanto šo lielisko iespēju investēt Kenijā izsniegtos Zenka kredītos! Ja Tu izmanto Auto Invest, atceries attiecīgi atjaunināt tā iestatījumus.

Daži aizdevumu izsniedzēja un Mintos kapitāla investori pārklājas.

 

Dalies: