Získejte 1% cashback s úvěry GetBucks z Afriky

Další skvělá příležitost pro zvýšení výnosů na Mintosu. Společnost GetBucks právě spustila cashback kampaň, která je platná od 19.03.2020 do 25.03.2020. Zapojte se do ní zde a získejte nárok na 1% cashback u úvěrů GetBucks s dobou splatnosti vyšší než 24 měsíců z Botswany a Keni. 

O kampani

Cashback ve výši 1 % můžete získat při investování alespoň 100 € do úvěrů GetBucks s dobou splatnosti vyšší než 24 měsíců z Botswany a Keni vedených v eurech (EUR). Pouze investice provedené na Primárním trhu Mintos (manuálně nebo pomocí nástroje Auto Invest) mají nárok na cashback. Minimální výše investice je 100 EUR. Chcete-li získat cashback, musíte se před provedením investice do kampaně zapojit. Cashback bude na Váš účet Mintos připsán do 7 pracovních dní po provedení investice.

Upozorňujeme, že pouze investice provedené na Primárním trhu mají nárok na cashback. Chcete-li cashback získat, musíte se do kampaně zapojit před provedením investice.

O společnosti GetBucks

Společnost GetBucks je na Mintosu již aktivní se svými úvěry z Keni a Botswany. Společnost je divizí MyBucks, lucemburské společnosti kótované na frankfurtské burze. MyBucks je průkopníkem v poskytování finančních služeb na africkém kontinentu a působí celkem v 11 afrických zemích. Společnost GetBucks původně vznikla v Jihoafrické republice v roce 2011 a od té doby zažívá exponenciální růst úvěrů a produktů, který pohání důraz společnosti na FinTech a kvalitní služby zákazníkům.

Sdílet:

Chcete se podělit o svůj názor?

Pište své nápady, pokládejte dotazy a diskutujte s jinými investory na našem diskuzním fóru Mintos Community.

community-banner