Získejte až 1% cashback s úvěry Revo

Skvělá zpráva pro investory na Mintosu: Revo, úvěrová společnost z Ruska zaměřující se na úvěry typu „kup teď, zaplať později“, právě spustila novou cashback kampaň.

U úvěrů s dobou splatnosti 6–12 měsíců máte možnost získat 0,5 %, u úvěrů s dobou splatnosti vyšší než 12 měsíců pak získáte 1 %. Kampaň probíhá od 14. do 31. prosince 2020.

K získání nároku na cashback bonus musíte investovat (celkem) alespoň 100 € / 9000 ₽ do úvěrů Revo. Před provedením investic se do kampaně musíte zároveň zapojit.

Pouze investice provedené na Primárním trhu Mintos (pomocí vlastních manuálních nebo vlastních automatických strategií) mají nárok na cashback. Investice, které byly provedeny před zapojením do kampaně nebo pomocí diverzifikované strategie, konzervativní strategie a strategie s vysokými výnosy, nemají nárok na cashback. Cashback bude na Váš účet Mintos připsán do 7 pracovních dní od data investice.

Podrobné informace naleznete ve smluvních podmínkách.

O společnosti Revo

Revo Technologies, fintech společnost působící pod značkami Revoplus a Mokka, se specializuje na služby typu „kupte teď, plaťte později“ a zákazníkům nabízí možnost nakupovat s odloženou platbou ve více než 7100 předních eshopech a kamenných obchodech. Společnost v současné době působí v Rusku, Polsku a Rumunsku.

Sdílet:

Chcete se podělit o svůj názor?

Pište své nápady, pokládejte dotazy a diskutujte s jinými investory na našem diskuzním fóru Mintos Community.

community-banner