Získejte 1% cashback s úvěry Wowwo až do 31. října 2020

Skvělá zpráva pro investory na Mintosu – Wowwo, úvěrová společnost z Turecka specializující se na autopůjčky, právě spustila novou cashback kampaň. S nabídkou, která platí od 28. září 2020 do 31. října 2020, získáte u všech investic do úvěrů společnosti Wowwo cashback ve výši 1 %.

K získání nároku na cashback bonus musíte investovat (celkem) alespoň 100 € do úvěrů Wowwo. Před provedením investic se do kampaně musíte zároveň zapojit.

Zapojit se do kampaně

Pouze investice provedené na Primárním trhu Mintos (pomocí vlastních manuálních nebo vlastních automatických strategií) mají nárok na cashback. Investice, které byly provedeny před zapojením do kampaně nebo pomocí diverzifikované strategie, konzervativní strategie a strategie s vysokými výnosy, nemají nárok na cashback. Cashback bude na Váš účet Mintos připsán do 7 pracovních dní od data investice.

Veškeré podrobnosti naleznete ve Smluvních podmínkách kampaně.

O společnosti Wowwo

Společnost Wowwo byla založena v roce 2016, sídlí v Istanbulu a svou činnost provozuje ve více než 54 městech po celém Turecku. S pomocí svých 130 zaměstnanců, více než 2000 partnerských dealerství a online systému transakcí nabízí Wowwo spotřebitelům v Turecku prodej ojetých automobilů s přímým modelem financování. Všechny úvěry Wowwo jsou nabízeny s garancí zpětného odkupu a dále jsou zajištěny zástavním právem na vozidlo.

Sdílet:

Chcete se podělit o svůj názor?

Pište své nápady, pokládejte dotazy a diskutujte s jinými investory na našem diskuzním fóru Mintos Community.

community-banner