Získejte přístup k funkci Auto Invest na Sekundárním trhu před jejím oficiálním spuštěním!

Jsme potěšeni, že Vás můžeme informovat, že nástroj Auto Invest, který je využíván velkým množstvím našich investorů k vylepšení jejich investorské zkušenosti na Primárním trhu, bude dostupný pro investice učiněné na Sekundárním trhu, a to od 3. prosince 2018.

Jak získat dřívější přístup?

Pokud chcete být mezi prvními uživateli a dostat dřívější přístup k této funkci, užíváte si možnost poskytovat cennou zpětnou vazbu a toužíte po ovlivňování vývoje našeho produktu, tak se můžete ucházet o dřívější přístup při splnění jednoho z níže uvedených kritérií*:

  • Doporuč přítele

Sdílejte Vaši vášeň pro Mintos s Vaším přáteli, pozvěte dva aktivní investory** a získejte přístup k Auto Invest na Sekundárním trhu. (budou zahrnuti pouze přátelé pozvaní od 19.09 do 14.11.)

  • Investujte na Mintos

Zvyšte svoji momentálně investovanou částku o 5 000 EUR před datem veřejného startu a můžete používat Auto Invest na Sekundárním trhu před oficiálním spuštěním.

  • Pro-investor

Staňte se Pro-investorem – toto je pro aktivní investory, kteří investovali aspoň 50 000 EUR. Jestli chcete zjistit, jak se stát pro-investorem a urvat odměnu, klikněte na link níže.

Přečtěte si více

*Funkce bude odemčena 24 hodin poté, co splníte pouze jedno z kritérií

** Investor, který udělal investici aspoň 10 EUR na Mintos účtu po své registraci

 

 

Sdílet:

Chcete se podělit o svůj názor?

Pište své nápady, pokládejte dotazy a diskutujte s jinými investory na našem diskuzním fóru Mintos Community.

community-banner