Zvládli jsme to: na Mintosu zafinancovány úvěry v hodnotě 5 miliard EUR

Dostat se od posledního miliardového milníku k celkovému objemu financovaných úvěrů ve výši 5 miliard EUR nám zabralo tři měsíce. V tomto období investovalo na Mintosu až 275 000 investorů z 91 zemí světa do statisíců různých úvěrů poskytnutých 68 úvěrovými společnostmi ze 33 zemí na pěti kontinentech.

Ve stejném tříměsíčním období se k Mintosu připojilo 60 000 nových investorů, naše investorská základna tedy v současné době roste asi o 20 000 nových investorů za měsíc. Všímáme si postupného nárůstu v objemu investic na Mintosu, stálého přílivu nových investorů a nevídané proaktivity uživatelů, kteří pomáhají utvářet naše produkty a služby. Tyto ukazatele odrážejí rostoucí poptávku na trhu alternativních investic a zároveň i vhodnost Mintosu pro uspokojení potřeb lidí hledajících diverzifikované investiční příležitosti.

Před pouhými dvěma týdny spustil Mintos další službu, jež investorům usnadní přístup k účtu s použitím mobilní aplikace Mintos pro iOS a Android. Naši technologicky zdatní investoři projevili velký zájem o vytváření této aplikace společně s námi. Jsme nesmírně vděční za to, jak se angažovali ve fázi testování prototypu, i za jejich cenné připomínky a návrhy. Nová mobilní aplikace Mintos vykazuje v prvním týdnu po spuštění 42% retenci uživatelů, zatímco globální průměr pro finanční mobilní aplikace je 14,5 %.

Jako jednička na trhu s investicemi do úvěrů v Evropě budeme i nadále pracovat na tom, abychom z investování do nové třídy aktiv, jíž úvěry jsou, učinili něco tak běžného, jako je investování do ostatních tříd aktiv, ale zároveň přístupného pro běžné investory, a to všude na světě.

Děkujeme, že jste nám pomohli pokořit další metu!

Růst na Mintosu v čase vyjádřený celkovým objemem financovaných úvěrů, investorskou základnou Mintos, celkovým vydělaným úrokem a počtem poskytovatelů úvěrů na tržišti.

Sdílet:

Chcete se podělit o svůj názor?

Pište své nápady, pokládejte dotazy a diskutujte s jinými investory na našem diskuzním fóru Mintos Community.

community-banner