Zyskaj zwrot części środków w wysokości 1% w przypadku pożyczek Revo

Wspaniała wiadomość dla inwestorów na Mintos: Revo, firma pożyczkowa z Rosji, specjalizująca się w pożyczkach typu Kup teraz, zapłać później, rozpoczęła nową kampanię zwrotu części środków. 

Możesz uzyskać zwrot środków w wysokości 0,5% w przypadku pożyczek z terminem zapadalności 6-12 miesięcy i 1% w przypadku pożyczek z terminem spłaty dłuższym niż 12 miesięcy. Kampania obowiązuje od 14 do 31 grudnia 2020 roku.

Aby zakwalifikować się do otrzymania premii w postaci zwrotu części środków, musisz zainwestować w pożyczki firmy Revo minimum 100 EUR / 9000 RUB. Przed dokonaniem inwestycji musisz również zapisać się do kampanii.

Kampania dotyczy tylko inwestycji dokonanych na rynku pierwotnym Mintos (za pośrednictwem niestandardowych strategii ręcznych lub automatycznych). Kampania nie obejmuje inwestycji dokonanych przed rejestracją lub dokonanych za pośrednictwem strategii zdywersyfikowanych, konserwatywnych i wysokodochodowych. Zwrot części środków zostanie przelany na Twoje konto Mintos w terminie 7 dni roboczych od dokonania inwestycji.

Szczegółowe informacje można znaleźć w Regulaminie.

O Revo

Revo Technologies, to firma fintech działająca pod markami Revoplus i Mokka, która specjalizuje się w usługach typu „Kup teraz, zapłać później”. Oferuje ona konsumentom możliwość dokonywania transakcji z odroczoną płatnością za zakupy realizowane w ponad 7 100 czołowych sklepach internetowych i stacjonarnych. Obecnie, firma prowadzi działalność w Rosji, Polsce i Rumunii.

Udostępnij:

Masz coś, czym chciałbyś się podzielić?

Zadawaj pytania, dziel się swoimi przemyśleniami i dyskutuj z innymi inwestorami na forum Społeczności Mintos.

community-banner