Zyskaj zwrot części środków w wysokości 1% dla pożyczek Wowwo do 31 października 2020 r.

Wspaniała wiadomość dla inwestorów na Mintos — Wowwo, firma pożyczkowa z Turcji specjalizująca się w pożyczkach samochodowych, rozpoczęła nową kampanię zwrotu części środków (cashback). Kampania obowiązuje od 28 września 2020 r. do 31 października 2020 r., oferując 1% zwrotu środków z inwestycji dokonanych we wszystkie pożyczki firmy Wowwo.

Aby zakwalifikować się do otrzymania premii w postaci zwrotu części środków, musisz zainwestować w pożyczki firmy Wowwo minimum 100 EUR. Przed dokonaniem inwestycji musisz również zapisać się do kampanii.

Zapisz się do kampanii

Kampania dotyczy tylko inwestycji dokonanych na rynku pierwotnym Mintos (za pośrednictwem niestandardowych strategii ręcznych lub automatycznych). Kampania nie obejmuje inwestycji dokonanych przed rejestracją lub dokonanych za pośrednictwem strategii zdywersyfikowanych, konserwatywnych i wysokodochodowych. Zwrot części środków zostanie przelany na Twoje konto Mintos w terminie 7 dni roboczych od dokonania inwestycji.

Wszelkie szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie.

O firmie Wowwo

Firma Wowwo,która została założona w 2016 roku z siedzibą główną w Stambule, prowadzi działalność w ponad 54 miastach w całej Turcji. Z pomocą swoich 130 pracowników, ponad 2 000 partnerskich dealerów oraz dzięki systemowi transakcyjnemu online, firma Wowwo sprzedaje używane samochody w ramach oferowanego konsumentom modelu bezpośredniego finansowania. Wszystkie pożyczki firmy Wowwo mają gwarancję odkupu i są zabezpieczone zastawem na tytule własności pojazdu.

Najnowsze aktualności

Udostępnij:

Masz coś, czym chciałbyś się podzielić?

Zadawaj pytania, dziel się swoimi przemyśleniami i dyskutuj z innymi inwestorami na forum Społeczności Mintos.

community-banner