Vydělávajte pomocí vašeho obsahu

Vydělejte peníze pomocí Partnerského programu. Přiveďte investory a vydělejte provizi 1 % z jejich investované částky. Plus bonus € 5 za každého zaregistrovaného.

Přední platforma pro P2P investování

12.06%

průměrný čistý roční výnos

300,000+

registrovaných investorů

71

států

Přečtěte si, co mají rádi ostatní affiliate partněři na našem programu

talerbox.com

65 tis. předplatitelů

Jsem velmi spokojený investor a affiliate partner na platformě Mintos. Spolupráce s Mintosem je velmi profesionální. Neustále se snaží zlepšovat každý aspekt jejich podnikání. Oceňuji dobrou podporu a krátkou dobu jejich odpovědí. Nakonec si myslím, že je to hodnotové partnerství pro obě strany.

passives-einkommen-mit-p2p.de

měsíčně 60 tis. návštěvníků blogu

S Mintosem spolupracuji od začátku roku 2016 a doposud je to jedno z nejlepších partnerství s P2P platformou, které jsem kdy měl. Kromě finančních provizí je také spolupráce s Mintos týmem velmi dobrá a přátelská. Již jsem je navštívil v Rize a mnoho jsem jich poznal osobně, což je obrovská výhoda ve srovnání s ostatními partnery.

todocrowdlending.com

měsíčně 20 tis. návštěvníků blogu

Mintos Affiliates Program je velmi naplňující ve smyslu, že jsem odměněn za to, že doporučuji něco, čemu 100 % věřím. Jsem hrdý na to, že jsem affiliate partner společnosti, která mění způsoby poskytování P2P půjček. Není to však jen o dobrém pocitu, ale provize jsou v porovnání s ostatními v odvětví skvělé a dostáváte je každý měsíc.

Jste vhodným partnerem?

Náš affiliate program je pro Vás perfektní pokud:

ckb

Máte publikum, které zajímají finance

Povězte vašemu publiku o investování a pomožte jim dosáhnout jejich finančního cíle rychleji.

ckb

Tvoříte obsah související s financemi

Píšete nebo mluvíte o investování, finanční svobodě nebo jiných finančních tématech na Vašem blogu, sociálních médiích, YouTube, podcastu nebo jiných mediálních kanálech.

ckb

Chcete zpeněžit váš obsah

Zkuste nový zdroj příjmů zapojením Mintosu na váš kanál a vydělejte provize.

Jste připraveni? My ano.

Staňte se partnerem již dnes.

  • Máte otázky? Jsme tu, abychom Vám pomohli

Nepotřebujete konkrétní množství návštěvníků nebo odběratelů. Nicméně spolupracujeme pouze se zavedenými tvůrci obsahu, kteří již mají funkční stránku nebo kanál s relevantním obsahem.

Pracujeme s affiliate partnery ze všech zemí EU, kromě Itálie a Velké Británie. Pokud se nacházíte mimo EU, tak se můžete o také spolupráci ucházet a my ověříme, jestli s Vámi můžeme spolupracovat.

Momentálně nabízíme cookie s životností 30 dní. To znamená, že pokud se Váš referral zaregistruje a ověří svůj účet během 30 dní od kliknutí na Váš affiliate link, tak jste zaznamenán jako affiliate.

Pokud referral klikne na více affiliate odkazů, tak je jako affiliate zaznamenán ten, na jehož odkaz bylo kliknuto naposledy.

Provize obdržíte na začátku každého měsíce poté, co vyhodnotíme reporty.

Není povoleno propagovat pomocí nepravdivých nebo zavídějících prohlášení o platformě Mintos nebo používat klíčová slova Mintos v Google adds.
Není povoleno používat systémy na výměnu návštěvníků, nucená kliknutí a další metody, které vedoun k nežádoucím návštěvám.
Není povoleno využívat spamů s reklamou na platformu Mintos nebo využívat agresivní marketingové metody.

mlg

Mintos dělá P2P investování jednoduché. Investujte do své finanční budoucnosti a začněte si vytvářet pasivní příjem z našich zajímavých úrokových sazeb.

Mintos dělá P2P investování jednoduché. Investujte do své finanční budoucnosti a začněte si vytvářet pasivní příjem z našich zajímavých úrokových sazeb.

© 2020 Všechna práva vyhrazena. AS Mintos Marketplace, Reg. No. 40103903643, Skanstes 50, Riga, LV-1013, Lotyšsko

1 Objem evropského trhu s online alternativním financováním, bez GB Zdroj: 4th European Alternative Fiance Benchmarking Report, Cambridge Center for Alternative Finance