Mintos sadarbības partneru programma
Biežāk uzdotie jautājumi

Mintos ir daudz kas vairāk nekā parasta savstarpējo aizdevumu platforma. Mintos ir globāls aizdevumu tirgus. Mēs privātajiem investoriem nodrošinām vienkāršu un pārredzamu veidu, kā investēt aizdevumos, kurus izsniedz dažādi alternatīvās kreditēšanas uzņēmumi.

Izmantojot Mintos, investēt var gan privātpersonas, gan uzņēmumi. Privātajiem investoriem ir jābūt vismaz 18 gadus veciem, viņiem ir nepieciešams bankas konts Eiropas Savienībā vai kādā no trešajām valstīm, kurā ir ES līdzvērtīgas AML/CFT sistēmas, un viņu identitātei ir jābūt verificētai no Mintos puses. Ģimenes trastiem, personālsabiedrībām, sabiedrībām ar ierobežotu atbildību un citām organizācijām ir nepieciešams bankas konts un tām ir jābūt reģistrētām Eiropas Savienībā vai kādā no trešajām valstīm, kurā ir ES līdzvērtīgas AML/CFT sistēmas. Pirms reģistrējies Mintos un sāc investēt, lūdzu, pārliecinies, vai Mintos pakalpojumi un produkti ir atļauti un nav ierobežoti Tavas mītnes zemes teritorijā. Tu vari apskatīt ierobežotās teritorijas te.

Jā! Šobrīd mēs piedāvājam investēt šādās valūtās: EUR, CZK, DKK, GBP, KZT, PLN, MXN, RUB, SEK, USD.

Mintos tika nodibināts 2015. gadā.

Tev vajag tikai aizpildīt mūsu tiešsaistes reģistrācijas formu, kuru vari atrast šeit. Iesniedzot pieteikumu, lūdzu, pārliecinies, ka esi norādījis visu nepieciešamo informāciju, lai mēs Tavu pieteikumu varētu apstrādāt bez kavēšanās. Tiklīdz Tavs pieteikums būs iesniegts, mēs to apstrādāsim un manuāli apstiprināsim. Tas var aizņemt līdz trīs darba dienas. Kad Tavs pieteikums būs apstiprināts (vai noraidīts), Tu par to tiksi informēts e-pastā.

Mūsu sadarbības partneru programmā ir aicināta piedalīties ikviena persona, kas grib būt daļa no kaut kā lielāka, un kurai ir sava platforma, lai dalītos ar informāciju.

Lai varētu piedalīties mūsu sadarbības partneru programmā, Tavai tīmekļvietnei būs jāievēro mūsu reklāmdevēja noteikumos un nosacījumos minētās vadlīnijas. Lai varētu izvietot sadarbības partneru saites, tīmekļvietnei nav nekādu citu tehnisko specifikāciju. Tu pat/arī vari izmantot vienkāršas teksta saites, lai reklamētu mūsu zīmolu.

Lai Tu varētu pievienoties mūsu sadarbības partneru programmai, mums ir jāpārskata un jāapstiprina Tava tīmekļvietne. Tāpēc mēs iesakām aizpildīt pieteikuma formu tikai pēc tam, kad Tava tīmekļvietne ir pabeigta. Ja kāda iemesla dēļ to nevar izdarīt iepriekš, lūdzu, sazinies ar mums pa e-pastu [email protected] un sniedz plašāku informāciju.

Jā, Tu kā sadarbības partneris vari reklamēt Mintos vairākās vietnēs. Ar vienu kontu Tev ir iespēja reklamēt mūsu zīmolu un sekot līdzi katras savas vietnes rezultātiem (atsevišķi).

Nē, tas nav nepieciešams. Aizpildot mūsu pieteikuma formu, Tu vari izvēlēties reģistrēties/saņemt samaksu kā privātpersona, nevis kā uzņēmums.

Galvenā atšķirība ir tā, ka abas programmas pastāv kā divas atsevišķas stratēģijas. “Iesaki draugiem” programma ir paredzēta gala lietotājiem, lai viņi Mintos ieteiktu sev zināmiem cilvēkiem, draugiem un ģimenes locekļiem. Tā nav paredzēta plašai reklāmai.

Sadarbības partneru programmas uzņēmumiem nodrošina struktūru reklamēšanai, izmantojot trešās puses. Mūsu gadījumā mēs sadarbojamies ar daudziem satura veidotājiem un reklāmas aģentūrām, sadarbības partneru tīkliem un daudziem citiem mārketinga uzņēmumu veidiem. Tāpēc ir izveidotas un darbojas abas programmas. Galvenā priekšrocība sadarbības partneriem ir iespēja saņemt bonusu, pamatojoties uz ieteiktās personas veikto investīciju apjomu ilgākā laika posmā, jo “Iesaki draugiem” programma bonusu piešķir tikai par pirmajām 30 dienām.

Cik bieži vien vēlies! Mēs regulāri atjauninām savu resursu klāstu, lai Tev sniegtu jaunu un atbilstošu saturu, ar kuru dalīties.

Jā, mēs strādājam ar globālu auditoriju un nodrošinām resursus un saturu visās attiecīgajās valodās.

Atkarībā no galvenajiem Tavas datplūsmas avotiem, lūdzu, ņem vērā, ka mēs neatļaujam reklamēt mūsu zīmolu šādās teritorijās.

Komisijas tiek aprēķinātas un izmaksātas reizi mēnesī. Maksājums tiks veikts atbilstoši maksājuma informācijai, kuru norādīsi, izveidojot kontu, ne vēlāk kā trīsdesmit vienas (31) dienas laikā pēc tā kalendārā mēneša beigām, kurā tika uzkrāta komisija.

Tu esi atbildīgs par nodokļu nomaksu saskaņā ar savas likumdošanas/valsts noteikumiem. Tu esi atbildīgs par savas valsts ienākuma nodokļa, PVN un citu nodokļu noteikumu ievērošanu.

Tev ir jākonsultējas ar grāmatvedi, ja nezini, vai un kā deklarēt ienākumus, ko saņem kā privātpersona vai kā uzņēmums.

Visi ienākumi tiek aprēķināti mēneša ietvaros, pamatojoties uz Tavu mēneša sniegumu un saskaņā ar Tavu maksājumu plānu. Sadarbības partneri var apskatīt savu sniegumu un ienākumus savā informācijas panelī, kas tiek atjaunināts katru dienu.

Jā! Mēs Tev piedāvājam piekļuvi pārskatiem, kas tiek atjaunināti katru dienu. Tajos ir pieejama pilnīga informācija par lietotāju skaitu, kuriem Tu esi ieteicis Mintos aizdevumu tirgu.

Sadarbības partneru programmas statistika tiek atjaunināta katru dienu.

Mēs izmantojam sīkdatnes, kuru ilgums ir 30 dienas.

Nē. Tavs sadarbības partnera lietotājvārds nav redzams saitē vai ieteikto personu kontos.

Tavas ieteiktās personas varēs redzēt tikai Tavu sadarbības partnera ID numuru.

Droši sazinies ar mums, sūtot e-pastu uz [email protected]. Mūsu sadarbības partneru komanda ar prieku atbildēs uz jebkuru Tevi interesējošo jautājumu.

© 2021 Visas tiesības aizsargātas. AS Mintos Marketplace, Reg. No. 40103903643, Skanstes 50, Rīga, LV-1013, Latvija

1 AS Mintos Marketplace (“Mintos”) ir akciju sabiedrība, kas reģistrēta Latvijas Republikas Komercreģistrā ar reģistrācijas Nr. 40103903643, un tās juridiskā adrese ir Skanstes iela 50, Rīga, LV – 1013, Latvija. Mintos nav regulēts saskaņā ne ar vienu finanšu pakalpojumu licenci. Mintos ir globāls tiešsaistes aizdevumu tirgus. Investējot Mintos, Tu iegādājies prasījuma tiesības uz debitoru parādiem, un tie nav noguldījumi. Investīcijas debitoru parādos ir pakļautas riskam. Mēs iesakām rūpīgi izvērtēt riskus un diversificēt investīcijas.

2 Lietotājiem jābūt vismaz 18 gadus veciem.

3 No 2020. gada marta, mēs pārtraucām Cashback bonusu, ko piedāvājam jauniem investoriem līdz turpmākam paziņojumam. Lūdzu, ņemiet vērā, ja reģistrējāties pēc 2020. gada 25. marta, Jūs nesaņemsiet bonusu.