Pārvērt savu saturu naudā

Pelni naudu, piedaloties mūsu sadarbības partneru programmā. Piesaisti investorus un nopelni 1% komisiju no viņu investētās summas. Kā arī 5 eiro bonusu par katru reģistrāciju.

Vadošā P2P investīciju platforma

12.06%

vidējā neto peļņa gadā

150,000+

reģistrētie investori

71

valstis

Kāpēc sadarboties ar Mintos?

Ienesīgas komisijas

Daži no mūsu sadarbības partneriem mēnesī nopelna vairāk nekā 6000 eiro.

€ 5

par katru reģistrāciju

+

1%

no ieteiktās personas investētās summas

1% bonuss no Tavas ieteiktās personas investētās summas pirmajās 90 dienās (tiek izmaksāts pēc 30, 60 un 90 dienām)

Augošs tirgus

Piedalies notiekošajā – alternatīvo finanšu nozare Eiropā kopš 2015. gada pieaug par 63-102% gadā1.

Veiksmīgi partneri

Pievienojies mūsu 700+ sadarbības partneru tīklam. Vairāk nekā 75% mūsu sadarbības partneru paliek pie mums ilgtermiņā – daudzi no viņiem kļūst arī par aktīviem investoriem.

Īpaša sadarbības partneru komanda

Uzlabo savus konversijas rādītājus ar mūsu sadarbības partneru komandas palīdzību – mēs Tev labprāt nodrošināsim personalizētas mērķlapas, kā arī ekskluzīvu piekļuvi mūsu saturam un reklāmas risinājumiem.

Lūk, ko mūsu sadarbības partneri saka par šo programmu

talerbox.com

65 000 abonentu

Esmu ļoti apmierināts būt par Mintos investoru un sadarbības partneri. Sadarbība ir ļoti profesionāla, un Mintos nepārtraukti strādā pie katra uzņēmējdarbības aspekta uzlabošanas. Es novērtēju kvalitatīvo atbalstu un īso atbildes sniegšanas laiku. Manuprāt, šī ir vērtīga sadarbība abām pusēm.

passives-einkommen-mit-p2p.de

60 000 apmeklētāju mēnesī

Es ar Mintos strādāju kopš 2016. gada sākuma, un līdz šim tā ir bijusi viena no labākajām sadarbībām ar P2P platformu. Papildus finansiālajam ieguvumam sadarbība ar Mintos komandu ir ļoti laba un draudzīga. Es jau esmu viņus apciemojis Rīgā un personīgi pazīstu daudzus komandas biedrus, kas ir ievērojama priekšrocība salīdzinājumā ar citiem sadarbības partneriem.

todocrowdlending.com

20 000 apmeklētāju mēnesī

Mintos sadarbības partneru programma ir ļoti pateicīga tādā ziņā, ka es saņemu atlīdzību par to, ka iesaku produktu, kam pats ticu par visiem 100%. Es lepojos, ka esmu sadarbības partneris uzņēmumam, kas maina P2P aizdevumu industrijas noteikumus. Tas man sniedz ne tikai labas emocijas, bet arī labu komisiju, salīdzinot ar citiem nozares pārstāvjiem, turklāt es to saņemu katru mēnesi!

Vai esi atbilstošs kandidāts?

Mūsu sadarbības partneru programma būs lieliski piemērota, ja

ckb

Tev ir auditorija, kas interesējas par finansēm

Pastāsti savai auditorijai par investēšanu un palīdzi viņiem ātrāk sasniegt savus finanšu mērķus.

ckb

Tu veido ar finansēm saistītu saturu

Raksti vai runā par investēšanu, finansiālo brīvību vai citām ar finansēm saistītām tēmām savā blogā, sociālajos medijos, YouTube, podkāstā vai citos kanālos.

ckb

Tu gribi monetizēt savu saturu

Iegūsti jaunu ieņēmumu avotu, iekļaujot Mintos savā kanālā, lai nopelnītu komisiju.

Esi gatavs?

Kļūsti par Mintos partneri

  • Vai Tev ir kāds jautājums? Mēs palīdzēsim

Tev nav nepieciešams konkrēts apmeklētāju vai abonentu skaits. Taču mēs strādājam tikai ar jau esošiem satura veidotājiem, kuriem ir lapa vai kanāls ar atbilstošu saturu.

Mēs strādājam ar sadarbības partneriem no visām ES valstīm, izņemot Itāliju un Apvienoto Karalisti. Ja atrodies ārpus ES, Tu tik vai tā vari pieteikties, un mēs izvērtēsim, vai varam ar Tevi sadarboties.

Šobrīd mēs sīkfailiem piedāvājam 30 dienu termiņu. Tātad, ja Tava ieteiktā persona reģistrējas un verificē savu kontu 30 dienu laikā pēc noklikšķināšanas uz Tavas sadarbības partnera saites, Tu tiksi reģistrēts kā šīs personas ieteicējs.

Ja ieteiktā persona noklikšķina uz vairākām saistītām saitēm, tad par šīs personas ieteicēju tiek uzskatīts sadarbības partneris, kura saite tika noklikšķināta kā pēdējā.

Tu komisiju saņemsi katra mēneša sākumā, kad būsim izskatījuši pārskatus.

Tu nedrīksti sniegt nepatiesus vai maldinošus apgalvojumus par Mintos vai izmantot Mintos atslēgvārdus Google Ads.
Tu nedrīksti izmantot apmeklētāju apmaiņas sistēmas, piespiedu klikšķus un citas metodes, kas rada neatbilstošu datplūsmu.
Tu nedrīksti sūtīt surogātpastu ar Mintos reklāmām vai izmantot citas agresīvas mārketinga metodes.

mlg

Ar Mintos P2P investēšana ir vienkārša. Investē savā finanšu nākotnē un sāc gūt pasīvos ienākumus no mūsu pievilcīgajām procentu likmēm.

Ar Mintos P2P investēšana ir vienkārša. Investē savā finanšu nākotnē un sāc gūt pasīvos ienākumus no mūsu pievilcīgajām procentu likmēm.

© 2019 Visas tiesības aizsargātas. AS Mintos Marketplace, Reg. No. 40103903643, Skanstes 50, Riga, LV-1013, Latvija

1 Eiropas tiešsaistes alternatīvo finanšu tirgus apjoms eiro, izņemot Apvienoto Karalisti. Avots: 4. Eiropas alternatīvo finanšu nozares salīdzinošais ziņojums, Kembridžas Alternatīvo finanšu centrs