Zamień publikowane przez Ciebie treści na pieniądze

Zarabiaj dzięki naszemu programowi partnerskiemu. Polecaj inwestorów i zarabiaj prowizję w wysokości 1% od zainwestowanej przez nich kwoty. Dodatkowo, zyskasz premię w wysokości 5 EUR za każdą dokonaną rejestrację.

Wiodąca platforma inwestycji P2P

12.06%

średniej rocznej stopy zwrotu netto

150,000+

zarejestrowanych inwestorów

71

krajów

Dlaczego warto zostać partnerem Mintos?

Lukratywne prowizje

Zarabiaj jedne z największych prowizji w branży. Niektórzy z naszych partnerów zarabiają z nami ponad 6.000 EUR miesięcznie.

€ 5

za każdą rejestrację

+

1%

od inwestycji poleconych przez Ciebie osób

Bonus 1% od inwestycji poleconych przez Ciebie osób w ciągu pierwszych 90 dni (wypłacana po 30, 60 i 90 dniach)

Rosnący rynek

Zostań częścią czegoś wielkiego – od stycznia 2015 roku, alternatywny sektor finansowy w Europie rośnie w tempie 63-102% w skali roku.1

Partnerzy osiągający sukces

Dołącz do naszej sieci obejmującej ponad 700 współpracowników. Ponad 75% naszych partnerów nawiązuje z nami długoterminową współpracę – wielu z nich staje się również aktywnymi inwestorami.

Dedykowany zespół ds. obsługi partnerów

Popraw swój wskaźnik konwersji z pomocą naszego zespołu ds. obsługi partnerów – z przyjemnością udzielimy Ci wsparcia dzięki spersonalizowanym stronom docelowym oraz wyłącznemu dostępowi do publikowanych przez nas treści i pomysłów.

Oto, co innym partnerom podoba się w naszym programie:

talerbox.com

65 tys. subskrybentów

Jestem bardzo zadowolony jako inwestor i partner Mintos. Współpraca jest bardzo profesjonalna, i nieustannie starają się poprawić każdy aspekt prowadzonej przez nich działalności. Cenię sobie dobre wsparcie i krótki czas reakcji z ich strony. Na koniec, uważam, że jest to partnerstwo korzystne dla obu stron.

passives-einkommen-mit-p2p.de

60 tys. wizyt miesięcznie

Współpracuję z Mintos od początku 2016 roku. Jak dotychczas, jest to przykład jednej z najlepszych form współpracy w ramach platformy P2P, jaką kiedykolwiek nawiązałem. Oprócz korzyści finansowych, współpraca z zespołem jest wyjątkowo dobra i na przyjacielskich zasadach. Odwiedziłem ich już w Rydze i osobiście znam wiele spośród osób, z którymi się kontaktuję, co stanowi olbrzymią zaletę w porównaniu do współpracy z innymi firmami.

todocrowdlending.com

20 tys. wizyt miesięcznie

Program Partnerski Mintos jest bardzo zadowalający, w tym znaczeniu, że otrzymuję nagrody za rekomendowanie czegoś, w co naprawdę wierzę, w 100%. Czuję się dumny, że mogę być partnerem firmy, która przyczynia się do zmiany zasad udzielania pożyczek P2P. Nie chodzi tylko o poczucie bycia nagrodzonym, ale też o to, że prowizje są wysokiew porównaniu do innych firm w branży i otrzymuję je co miesiąc!

Uważasz, że się nadajesz na współpracownika?

Nasz program dla współpracowników stanowi idealną propozycję, jeśli

ckb

Masz odbiorców zainteresowanych tematyką finansową

Poinformuj ich o inwestowaniu i pomóż im szybciej realizować ich cele finansowe.

ckb

Zajmujesz się tworzeniem treści dotyczących finansów

Napisz lub opowiedz o inwestowaniu, wolności finansowej, czy o innych tematach dotyczących finansów na swoim blogu, w mediach społecznościowych, na YouTube, na podcaście lub w innych kanałach.

ckb

Chcesz zarabiać na publikowanych przez siebie treściach

Wykorzystaj w tym celu nowe źródło przychodów, włączając platformę Mintos do swojego kanału, i zacznij zarabiać prowizję.

Jesteś gotowy?

Zostań Partenerem Mintos już dziś

  • Masz jakieś pytania? Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc

Nie musisz mieć określonej liczby odwiedzających, czy subskrybentów. Niemniej jednak, współpracujemy wyłącznie z uznanymi twórcami treści, którzy mają już swoje strony internetowe lub kanał zawierający odnośne treści.

Współpracujemy z osobami ze wszystkich krajów UE, za wyjątkiem Włoch i Wielkiej Brytanii. Jeśli znajdujesz się poza terytorium UE, możesz przesłać nam swój wniosek i sprawdzimy, czy możemy nawiązać z Tobą współpracę.

Obecnie, oferowany przez nas czas życia ciasteczka wynosi 30 dni. To oznacza, że w przypadku, gdy polecona przez Ciebie osoba zarejestruje się i zostanie zweryfikowana w ciągu 30 dni od kliknięcia na Twój link partnerski, stajesz się partnerem polecającym dla tej rejestracji.

Jeśli polecana osoba kliknie więcej niż jeden afiliacyjny link, partner, którego link został kliknięty jako ostatni, staje się partnerem przypisanym do tej rejestracji.

Swoją prowizję otrzymasz na początku każdego miesiąca, po przejrzeniu przez nas raportów.

Nie wolno Ci przekazywać fałszywych lub wprowadzających w błąd informacji dotyczących Mintos, ani stosować słów kluczowych odnoszących się do Mintos w reklamach Google.
Nie wolno Ci stosować systemów wymiany linków, wymuszonych kliknięć, czy też innych metod, które skutkują powstawaniem niekwalifikowanego ruchu w sieci.
Nie wolno Ci przesyłać spamu wraz z reklamami Mintos, ani też stosować metod agresywnego marketingu.

mlg

Mintos ułatwia inwestowanie P2P. Zainwestuj w swoją przyszłość finansową i zacznij pasywnie zarabiać dzięki naszym atrakcyjnym stopom procentowym.

Mintos ułatwia inwestowanie P2P. Zainwestuj w swoją przyszłość finansową i zacznij pasywnie zarabiać dzięki naszym atrakcyjnym stopom procentowym.

© 2019 Wszelkie prawa zastrzeżone. AS Mintos Marketplace, Reg. No. 40103903643, Skanstes 50, Riga, LV-1013, Łotwa

1 Wielkość europejskiego rynku oferującego alternatywne źródła finansowania w trybie online w walucie EUR, z wyłączeniem Wielkiej Brytanii. Źródło: 4th European Alternative Fiance Benchmarking Report, Cambridge Center for Alternative Finance