Apturēti Getbucks Botsvānas un Zambijas kredīti Pirmreizējā un Otrreizējā tirgū

Tā kā aizdevējs pret Mintos investoriem pilnībā neizpildīja savas maksājumu saistības, mēs esam pieņēmuši lēmumu līdz turpmākam paziņojumam apturēt aizdevēju GetBucks Botswana un GetBucks Zambia izsniegtos aizdevumus no Pirmreizējā un Otrreizējā Mintos tirgus.

Mintos un MyBucks Group vadība ir vienojušās par vairākiem soļiem, lai labotu situāciju, kas drīzumā tiks izsludināta.

Pagaidām GetBucks ir iekļauts reitinga monitoringā, jo mēs apsveram iespēju mainīt Mintos reitingu. Negatīva reitinga piešķiršāna ir atkarīga no uzņēmuma spējas uzņemties līgumsaistības pret investoriem.

Par GetBucks

Getbucks ir viens no vadošajiem alternatīvās kreditēšanas uzņēmumiem Āfrikā. Tā ir daļa no MyBucks S.A., kas ir fintech uzņēmums, kas dibināts 2011. gadā un atrodas Luksemburgā. Pašreizējā “GetBucks” neatmaksāto investīciju summa Mintos ir 17 545 916 eiro. Ir 69 305 investori ar aktīviem ieguldījumiem GetBucks Botswana aizdevumos un 66 596 investori ar aktīviem ieguldījumiem GetBucks Zambia aizdevumos, un vidējais ieguldījums vienam investoram ir 92,53 eiro par GetBucks Botswana un 49,86 eiro par GetBucks Zambia. Pašreizējā nesamaksāto maksājumu summa ir 1 568 931 eiro.

Par apturēšanu

Konkrēta aizdevējuzņēmuma darbības apturēšana notiek tad, kad Mintos iejaucas tirgū – Pirmreizējā, Otrreizējā vai abos -, lai pārtrauktu ieguldījumus sakarā ar bažām par uzņēmuma darbību. Pēc apturēšanas jaunas investīcijas nevar tikt veiktas, kamēr nav atcelta vai pārtraukta apturēšana. Kad abi tirgi tiks apturēti, tas ir paredzēts, lai aizsargātu investoru intereses, nepieļaujot investīcijas jaunos aizdevumos Pirmreizējā tirgū, vai arī Expresscredit Zambia izsniegto esošo aizdevumu pārdošanu Otrreizējā tirgū.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner