Inwestuj w pożyczki krótkoterminowe Bino.lv udzielone na Łotwie

Do Mintos dołączą Bino.lv – jedna z największych i najszybciej rozwijających się firm, które udzielają klientom indywidualnym pożyczek krótkoterminowych. Firma Bino.lv umieściła na platformie pożyczki krótkoterminowe z szacowaną roczną stopą zwrotu do 12,5%.

Bino.lv powstała w lutym 2017 r. i od tego czasu dynamicznie się rozwija. Mimo że pożyczkodawca działa od niedawna, kadra zarządzająca Bino.lv ma około 10-letnie doświadczenie w branży FinTech. CEO Bino.lv, Toms Jurjevs, piastował stanowisko dyrektora regionalnego 4Finanse – globalnego lidera w sektorze internetowych pożyczek dla klientów indywidualnych.

Doświadczenie kadry zarządzającej przełożyło się na szybki sukces firmy. Obecnie Bino.lv znajduje się w czołówce pożyczkodawców udzielających krótkoterminowych pożyczek konsumpcyjnych na Łotwie. Podejście skoncentrowane na danych pozwoliło stosunkowo szybko zbudować silny portfel pożyczkowy netto w wysokości 4,6 mln euro.

– W Bino.lv do oceny naszych klientów i udzielania pożyczek wykorzystujemy najnowszą technologię i podejście oparte na danych. Pozwoliło to zbudować silny portfel, który z dumą umieszczamy na platformie Mintos. Z optymizmem patrzymy na tę współpracę i wierzymy, że nasze pożyczki stanowią doskonałą ofertę dla inwestorów z całego świata – mówi CEO Bino.lv, Toms Jurjevs.

Wartość krótkoterminowych pożyczek z Łotwy na platformie Mintos waha się między 50 a 425 euro. Pożyczki mają 30–dniowy termin zapadalności, natomiast oczekiwana roczna stopu zwrotu wynosi do 12,5%. Z każdej pożyczki dostępnej na platformie Mintos Bino.lv zachowa na swoim koncie, w ramach odpowiedzialności własnej, 10%. Wszystkie pożyczki Bino.lv umieszczone na Mintos mają gwarancję wykupu.

Aby móc inwestować w pożyczki Bino.lv, należy inwestować w pożyczki udzielone Bino.lv przez Mintos Finance. W tym przypadku spłata zależy od wpłat końcowego pożyczkobiorcy. Każda pożyczka udzielona Bino.lv przez Mintos Finance jest powiązana z odpowiednią pożyczką udzieloną końcowemu pożyczkobiorcy przez Bino.lv. Mintos Finance wchodzi w skład grupy Mintos. Szczegółowy opis struktury jest dostępny w umowie pożyczkowej Mintos Finance i umowie cesji.

Nie strać doskonałej okazji do inwestycji w pożyczki krótkoterminowe z Łotwy. Jeżeli korzystasz z narzędzia Auto Invest, dodaj pożyczki Bino do swojego portfela.

Najnowsze aktualności

Udostępnij:

Masz coś, czym chciałbyś się podzielić?

Zadawaj pytania, dziel się swoimi przemyśleniami i dyskutuj z innymi inwestorami na forum Społeczności Mintos.

community-banner