Mintos pirmreizējā un otrreizējā tirgū ir apturēti Dziesiatka Finanse aizdevumi

Mēs esam pieņēmuši lēmumu apturēt aizdevēja Dziesiatka Finanse izsniegtos aizdevumus Mintos pirmreizējā un otrreizējā tirgū, jo uzņēmums nav savlaicīgi veicis norēķinu maksājumus Mintos investoriem. Aizdevumu apturēšana ir spēkā no šī brīža līdz turpmākam paziņojumam.

Dziesiatka Finanse nokavēja norēķinu maksājumus 4. un 11. jūnijā, kā rezultātā invesotirem ir uzkrāti Procesā esošie maksājumi. Pagaidām uzņēmums nav iesniedzis termiņu nokavējuma naudas segšanai. Mintos esošo Dziesiatka kredītu pašreizējā summa ir 916 664 eiro. Dziesiatka aizdevumos ir 20 890 investori ar aktīvām investīcijām, un vidējā investīcija uz vienu investoru ir 44 eiro. Pašreizējā nesamaksāto maksājumu summa ir 105 783 eiro.

Mēs strādājam ar Dziesiatka Finanse vadību, lai atrisinātu situāciju.  Tiklīdz mums būs pieejama jauna informācija, mēs par to ziņosim.

Šobrīd Dziesiatka Finanse ir iekļauts negatīva reitinga uzraudzībā, un mēs izvērtējam nepieciešamību mainīt tam piešķirto Mintos reitingu. Negatīva reitinga izskatīšanas rezultāts ir atkarīgs no uzņēmuma spējas un vēlmes novērst uzkrāto apjomu.

Par Dziesiatka Finanse

Dziesiątka Finanse ir aizdevumu kompānija Polijā, kas darbojas personīgo aizdevumu nozarē. Uzņēmums piedāvā aizdevumus personīgām vajadzībām. Aizdevējs ir atzīts kreditēšanas tirgus dalībnieks Polijā, kurš šajā valstī darbojas 19 gadus. Pēdējo 9 gadu laikā uzņēmums darbojās ar nosaukumu Dziesiątka Finanse.

Par apturēšanu

Konkrēta aizdevēja apturēšana tiek veikta, kad Mintos, ņemot vērā bažas par uzņēmuma darbību, iejaucas tirgū – pirmreizējā, otrreizējā vai abos – lai apturētu investēšanu. Pēc apturēšanas jaunas investīcijas nav iespējams veikt līdz brīdim, kad tā tiek atcelta vai zaudē spēku. Aizdevēja apturēšana abos tirgos tiek veikta, lai aizsargātu investoru intereses, neļaujot veikt investīcijas jaunos aizdevumos pirmreizējā tirgū vai pārdot esošos izsniegtos aizdevumus otrreizējā tirgū.

Dalies:

Vēlies ko teikt?

Uzdod jautājumus, dalies ar viedokli un diskutē ar citiem investoriem mūsu Kopienā.

community-banner