Uproszczone inwestowanie: wprowadzamy portfele Mintos ETF

W szybko zmieniającym się świecie finansów Mintos z dumą przedstawia nową ofertę, która ma na celu uczynienie inwestowania bardziej dostępnym. Mintos Core ETF oferuje świeże spojrzenie na długoterminowe inwestowanie, upraszczając proces i zapewniając dostępność dla każdego rodzaju inwestorów.

Usprawnienie Twojej strategii inwestycyjnej

Dzięki Mintos Core ETF usprawniliśmy proces inwestycyjny, aby długoterminowe inwestycje były bardziej dostępne i bezproblemowe niż kiedykolwiek wcześniej. Oferujemy wyselekcjonowany portfel akcji i obligacji, dynamicznie równoważony, aby dostosować go do Twoich celów finansowych.

Zaczynając już od 50 EUR, możesz rozpocząć podróż w kierunku dobrze zdywersyfikowanego portfela, spersonalizowanego tak, aby odpowiadał Twojej tolerancji ryzyka i długoterminowym celom. Nasz wyselekcjonowany zbiór funduszy ETF gwarantuje, że inwestujesz z najlepszymi w branży.

Nie musisz martwić się o prowizje — na Mintos nie ma żadnych opłat za kupno, posiadanie lub sprzedaż funduszy ETF.

„Mintos Core ETF oferuje inwestorom możliwość skorzystania z zalet oferowanych przez fundusze ETF. W dzisiejszym, stale zmieniającym się krajobrazie finansowym, fundusze ETF zapewniają dywersyfikację i stabilność, umożliwiając inwestorom bezproblemowe rozłożenie ryzyka na różne aktywa. Dzięki tej nowej ofercie nasi inwestorzy łatwiej niż kiedykolwiek przedtem zbudują solidny, długoterminowy portfel, który wytrzyma wahania rynkowe i pomoże im osiągnąć cele finansowe”.

Najważniejsze korzyści dzięki Mintos Core ETF

Łatwa dywersyfikacja: nasz profesjonalnie dobrany zbiór funduszy ETF zapewnia zróżnicowaną ekspozycję na różne klasy aktywów, zmniejszając ryzyko i zwiększając potencjał osiąganych zysków. Zajmujemy się zarządzaniem globalnie zdywersyfikowanymi portfelami, zapewniając szeroką reprezentację branżową i regionalną w ramach jednej inwestycji, zmniejszając w ten sposób ryzyko inwestycyjne.

Spersonalizowane doświadczenie inwestycyjne: zdajemy sobie sprawę, że każdy inwestor jest wyjątkowy. Właśnie dlatego portfele Mintos ETF są spersonalizowane, aby odpowiadały Twojej konkretnej tolerancji ryzyka i celom finansowym. Twój dokładny portfel zależy od tego, jakie ryzyko jesteś skłonny podjąć i jak długo planujesz trzymać swoje inwestycje. Dostosowując proporcje pomiędzy akcjami i obligacjami oraz aktywa, w które inwestuje Twój portfel, dopasowujemy poziom ryzyka do Twoich potrzeb.

Swobodne inwestowanie: skonfiguruj raz i ciesz się w pełni zautomatyzowanym portfelem. My zajmiemy się resztą.

Mobilna dostępność: swobodnie zarządzaj swoimi inwestycjami, dzięki naszej łatwej w obsłudze aplikacji mobilnej. Monitoruj swój portfel, wprowadzaj zmiany i na bieżąco śledź rozwój swoich finansów, a wszystko to siedząc na wygodnej kanapie lub w podróży.

Efektywność podatkowa: zapewniamy standardowe zeznania podatkowe, dzięki czemu nie musisz ręcznie kompilować informacji podatkowych. Ciesz się wygodą usprawnionej sprawozdawczości podatkowej.

W Mintos nasze zaangażowanie w uczynienie inwestowania dostępnym, niezawodnym i bezstresowym napędza wszystko, co robimy.

Zapraszamy do zrobienia kolejnego kroku w Twojej finansowej podróży z Portfelami Mintos ETF.

Masz pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej o funduszach ETF? Dowiedz się więcej.

Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci dowiedzieć się więcej o potencjale stałego, długoterminowego wzrostu i aby pomóc Ci przejąć kontrolę nad swoją przyszłością finansową.

Table of Contents