Liec savai naudai augt

Pārvaldi savu risku

Vairāk nekā 99% pieejamo aizdevumu ir atpirkuma obligācija no kreditēšanas uzņēmuma.

Nekādu komisijas maksu Tev

Tavs konts ir bezmaksas, un par investēšanu netiek piemērota komisija

Pieejams ikvienam

Jebkādam ienākumu līmenim un portfelim - investē 10 vai 100 000 eiro

Izmanto savu naudu efektīvi

Izcila diversifikācija

Diversificē savu investīciju portfeli, izvēloties dažādus aizdevumu veidus, aizdevumu izsniedzējus un izsniegšanas vietas

Izveido diversificētu portfeli, izmantojot Auto Invest

Investē vairākās valūtās

Ievērojama peļņa

11,62% vidējā neto peļņa gadā

Investēšana nekad nav bijusi tik pieejama - sāc investēt ar 10 EUR

Regulāra naudas plūsmu un pilnīga kontrole pār Taviem izvēlētajiem atmaksas termiņiem

Investoru aizsardzība

Aizdevumi ar atpirkuma pienākumu no kreditēšanas uzņēmuma

Pilnīga pārredzamība - piekļuve detalizētiem aizņēmēju un aizdevumu izsniedzēju datiem

Aizdevumi tikai no pārbaudītiem aizdevumu izsniedzējiem

Redzi, kā Tavas investīcijas palielinās

Iedomājies, cik daudz Tu varētu nopelnīt

Gadi

Jo vairāk investēsi, jo vairāk nopelnīsi. Sāc veidot savu finansiālo nākotni šodien.

Ikmēneša iemaksa
Kopējā iemaksa
Kapitāls
Peļņa (1 m.)1
€ 0.00
€ 0.00
€ 0.00
€ 0.00
€ 0.00
€ 0.00
Šodien
undefined

Vairāk nekā 300 uzticamu atsauksmju Trustpilot

Pievienojies 376 375 investoriem no 62 valstīm

Personas dati ir nodrošināti un aizsargāti atbilstoši ES Vispārīgajai datu aizsardzības regulai (GDPR).
Lai Tava informācija būtu drošībā, tiek izmantots drošligzdu slānis (Secure Sockets Layer - SSL).
Mūsu riska samazināšanas politika ietver vairākus līmeņus, kas palīdz aizsargāt investorus.
Divu faktoru autentifikāciju var tikt izmantota kā papildu drošības līdzeklis.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kas var investēt?
Investēt caur Mintos var gan privātas, gan juridiskas personas. Privātpersonām ir jābūt vismaz 18 gadus vecām, tām ir nepieciešams bankas konts Eiropas Savienībā vai trešajā valstī, kurā ir ES līdzvērtīgas AML/CFT sistēmas, un to identitātei ir jābūt verificētai no Mintos puses.

Ģimeņu trastiem, līgumsabiedrībām, sabiedrībām ar ierobežotu atbildību un citām organizācijām ir nepieciešams bankas konts un tām ir jābūt reģistrētām ES vai trešajā valstī, kurā ir ES līdzvērtīgas AML/CFT sistēmas.
Cik drošas ir investīcijas?
Veicot jebkādas investīcijas, pastāv dažādi riski. Lielākais risks ir saistīts ar iespējamiem kredītu zaudējumiem no investīcijām. Mintos un kredītu izsniedzēji ir veikuši šādus pasākumus risku mazināšanai:

1. visi kredīti tiek izsniegti saskaņā ar kredītu izsniedzēju izstrādātu politiku, ņemot vērā aizņēmēja iespējas atdot aizdevumu,
2. dažiem aizdevumu veidiem (piemēram, hipotekārajiem kredītiem un nodrošinātajiem auto kredītiem) nodrošinājums tiek iegūts no klienta, kas tiktu izmantots gadījumā, ja netiktu pildītas uzņemtās saistības; tādā gadījumā tiek mazināti izsniegtā aizdevuma zaudējumi, ja tādi rastos,
3. dažiem aizdevuma veidiem (piemēram, biznesa kredītiem) kā nodrošinājums kalpo personīgā garantija,
4. ir kredītu veidi, kuriem kredīta izsniedzējs piedāvā atpirkšanas garantiju, kas nozīmē, ka kredīta izsniedzējs atpirks no investora katru aizdevumu par pamatsummas nominālvērtību un līdz atpirkšanas dienai uzkrātajiem procentmaksājumiem, ja maksājums būs kavējies ilgāk nekā 60 dienas.

Lai mazinātu riskus un uzlabotu investīciju atdevi, investors var veikt sekojošas darbības: diversificēt investīciju portfeli, sadalot investīcijas pa dažādiem kredītu izsniedzējiem un dažādos kredītu veidos, kā arī izvēloties dažādus aizņēmējus, kas diversificē kredītrisku.
Kāda ir minimālā investīciju summa?
Minimālā investīcija vienā pirmreizējā tirgū izvietotā aizdevumā ir 10 EUR, 80 DKK, 25 GEL, 50 PLN, 10 GBP, 100 SEK, 50 RON, 700 RUB vai 300 CZK. Otrreizējā tirgū var investēt jebkādu summu.
Kā es varu nopelnīt no savām investīcijām?
Katrs aizņēmējs veic mēneša maksājumus saskaņā ar savu aizdevuma līgumu, kas var sastāvēt no pamatsummas, procentu maksājumiem un kavētu maksājumu komisijas vai jebkādas iepriekš minēto maksājumu kombinācijas.

Maksājuma pamatsummas daļa samazina Tavas investīcijas uzskaites vērtību konkrētajā aizdevumā, savukārt procentu maksājumi un kavētu maksājumu komisijas daļa tiek uzskatīta par Taviem ienākumiem.

Tava maksājuma daļa, ko aprēķina, pamatojoties uz Tavu investīciju noteiktā aizdevumā, tiks pievienota Tavam Mintos kontam pēc maksājuma apstrādes. Pēc tam Tu vari izvēlēties investēt līdzekļus citos aizdevumos vai pārskaitīt tos uz savu bankas vai e-naudas kontu. Tā kā aizdevumiem ir atšķirīgi maksājumu termiņi, lielākā daļa investoru, kuriem ir vairākas investīcijas, saņem nepārtrauktu maksājumu plūsmu savā Mintos kontā katru mēnesi.
Kādas komisijas maksas tiek piemērotas?
Investēšana Mintos ir bezmaksas. Nepastāv komisijas maksas par konta atvēršanu, naudas iemaksu vai izmaksu. Nelielas, caurspīdīgas komisijas maksas tiek piemērotas par valūtu maiņu un investīciju pārdošanu Otrreizējā tirgū.

Neatradi atbildi?

Lietotājiem jābūt vismaz 18 gadus veciem.

No 2020. gada marta, mēs pārtraucām Cashback bonusu, ko piedāvājam jauniem investoriem līdz turpmākam paziņojumam. Lūdzu, ņemiet vērā, ja reģistrējāties pēc 2020. gada 25. marta, Jūs nesaņemsiet bonusu.