Jaunas DelfinGroup Fractional Bonds Mintos platformā

Ar prieku informējam, ka Mintos platformā tagad ir pieejamas jaunas Fractional Bonds! Šis ir pirmais Fractional Bonds piedāvājums no DelfinGroup, un to apjoms ir ierobežots. Pierakstīšanās Mintos izvietotajām Fractional Bonds beigsies 22. decembrī.

DelfinGroup emitēja privātas nenodrošinātas obligācijas 15 miljonu eiro apmērā (ISIN LV0000860146). Ienākumi no jaunajām obligācijām tiks izmantoti, lai diversificētu uzņēmuma finansējuma struktūru un turpinātu biznesa attīstību.

Obligāciju galvenās iezīmes:

  • Nominālvērtība: katras obligācijas nominālvērtība ir 1000 eiro.
  • Kupona likme un kupona maksājumu biežums: Augsta ienesīguma obligācijas kupona likme ir 9% + 3M EURIBOR ar ikmēneša maksājumiem. Dzēšanas termiņš ir noteikts gada 25. novembris.

Fractional Bonds Mintos platformā

Mūsu sākotnējais piedāvājums ievērojami samazina uzsākšanas barjeru, dodot iespēju investēt, sākot ar tikai 50 eiro. Turklāt investori, kuri vēlas saņemt naudu pirms termiņa, var to izdarīt Mintos otrreizējā tirgū.

Gribi uzzināt vairāk? Ja esi jaunpienācējs obligāciju pasaulē un gribi uzzināt vairāk par to, kā tās darbojas, esam apkopojuši resursus, kas tev palīdzēs sākt un pieņemt pārdomātus investīciju lēmumus.

Vai tev ir jautājumi par Mintos platformā pieejamajām Fractional Bonds? Uzdod tos Mintos kopienas sadaļā “Fractional Bonds”.

Par DelfinGroup

DelfinGroup ir licencēts finanšu tehnoloģiju uzņēmums, kas dibināts 2009. gadā un darbojas ar zīmoliem Banknote un VIZIA. Uzņēmums ir strādājis ar peļņu katru gadu kopš 2010. gada. DelfinGroup nepārtraukti attīsta un piedāvā patēriņa un lombarda kredītus, aizdevumus senioriem, aizdevumus “Pērc tagad, maksā vēlāk” aizdevumus, kā arī lietotu preču pārdošanu tiešsaistē un vairāk nekā 90 filiālēs visā Latvijā. Kopš 2014. gada DelfinGroup ir obligāciju emitents Nasdaq Riga, un kopš 2021. gada tas ir kotēts uzņēmums Baltijas galvenajā sarakstā. DelfinGroup regulāri izmaksā dividendes saviem akcionāriem. Uzņēmuma ilgtspējas pamatā ir mērķtiecīga korporatīvā pārvaldība, finanšu tehnoloģiju inovācijas, atbildīga kreditēšana, finansiālā iekļaušana un aprites ekonomikas veicināšana.

No 2021. gada 6. maija ir notikušas izmaiņas īpašnieku struktūrā, un daži DelfinGroup un Mintos kapitāla investori pārklājas.

Table of Contents